Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól/ Hányadik héttől nem...

Mikortól/ Hányadik héttől nem hagyjátok el a lakóhelyetek környékét többedik babások?

Figyelt kérdés

Van egy kisfiam,igényelné a társaságot.2,5 éves,csütörtökön a barátnők mennek is bandázni egy játszóházba,de kb fél óra nekünk az út metroval.A megállókhoz nem kell sokat gyalogolni.

Szerintetek el merjek menni?38.hét közepén járok.


2015. máj. 19. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 41 hétre szültem a fiamat, utolsó nap is mentem vizsgálatokra, bevásárolni stb. 1-1,5 óra az út a városba busszal.
2015. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már miért ne mennél? Én jöttem-mentem a városban, amíg a túlhordás miatt be nem fektettek.
2015. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha bírod, akkor szerintem menj, nem az a lényeg hogy hányadik hétben vagy hanem hogy mennyire bírod a strapát.

Én most a 36. hétben vagyok, a héten még lesz játszóházas szülinap, kerti party, megyünk kirándulni is. Jövő héten gyereknapra megyünk. Én legfeljebb az utolsó héten nem megyek majd már messze.

2015. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan nagy táv, ha bírod a strapát akkor menjetek, ha nem érzed biztosnak magad, akkor maradjatok. Én sokat utaztam a terhesség végéig, mindig nálam volt a kiskönyv, orvosi leletek, ha más városban kerülnék kórházba, meg a csomagtartóba volt a kórházi pakk.
2015. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

amiatt parázok,mert a nődokim másfél hete azt mondta,h 2 hét múlva már nem biztos,h találkozunk. a gép már mért fájásokat,és sokszor van menstruációs fájásom-derék,láb.így indult meg az elsőnél.

a kisfiam meg örökmozgó...azért néha kell utána futnom...

2015. máj. 20. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!