Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok ezt a járvány...

Ti hogy bírjátok ezt a járványügyi "katonamenetet"?

Figyelt kérdés
Szabály a boltokban, patikákban, kijárási korlátozás stb.
2020. ápr. 20. 14:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Nálam annyi a különbség, hogy jóval többet tudok aludni és némileg több a szabadidőm. Nagyon nem hiányzik a napi 2 vagy 3 utazás. Pláne tömegnyomorban.

A home office maradhatna örökre, számomra pl rettentő sok előnye van. Jó lenne, ha visszaállás után a legtöbb cég engedne heti 3-4 nap home office-t.

2020. ápr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy bírom, aki az intenzives lelegeztetessel jön. xD csak megsugom, azért nincs sok kritikus állapotú páciens, konkrétan az én korosztályom kirohogi a vírust. De ez az egész is csak arra volt jó, hogy a sok laikust ijesztgessek. + Néhány kollégám mártírt jatszon (maradj otthon, én nem tudok mert eü-s vagyok), ami teljesen felesleges. Csupán annyit változott az életem, hogy kevesebb a paciens, nyáron mmeg a nyakunkba szakad minden,plusz ezek az atszervezesek, amikor már a harmadik alkalommal költözik az osztály, ahol dolgozok. Ez nem katonamenet, ez az emberek szopatasa.
2020. ápr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

Egyre nehezebb a gyermekem miatt. Eddig minden hétvégén mentünk valamerre a családdal, és most sétáláson kívűl, sehova sem megyünk. Szegény gyerekben, már kezd felgyűlni az energia, amit eddig levezettünk.

Viszont jó oldala is van. Olyan dolgokkal is elkezdtem foglalkozni amire eddig nem volt idő. Felújítás, festés stb.

2020. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Én maximum annyit szoktam észrevenni, hogy hétvégente 8-ra kell hazaérni. Plusz maszk kell a boltokban. De ugyanúgy dolgozom, ugyanúgy találkozom a barátaimmal, mindent ugyanúgy csinálok. És tizenéve este 9-kor viszem ki a kutyát, mert akkor van időm.
2021. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

#6 vagyok

A helyzet azóta is változatlan. Nyáron elmaradt a külföldi nyaralás, belföldön maradtunk, de ennyi.

Van kifogás bárhonnan lelépni este 7-kor. :)

2021. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%
én már kezdem unni. a home office maradhatna, de szívesen kimozdulnék már, pláne, ha jön a jó idő. a boltba is mindig rohanni kell.
2021. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Az otthoni munka az egyetlen, amit meg fognak szüntetni belőle, a többi marad. A maszk tuti.
2021. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!