Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy bírkózzak meg a magánnyal...

Hogy bírkózzak meg a magánnyal a járványügyi helyzet alatt?

Figyelt kérdés
Egyedül élek. A családom más városban lakik, így nem látogathatom most őket. Párom jelenleg nincs, a barátaim is messzebb vannak, nem ott ahol jelenleg lakom,mivel nemrég költöztem. A járvány előtt jól elfoglaltam magam, mentem ide oda, edzésre,szakkörökre,túrázgattam, munkába,kávézókba,barátokhoz,családhoz utaztam. Most viszont hogy nincsenek ezek a jövős menős elfoglaltságaim csak itthon ülök. Egy darabig le tudom kötni magam, de egyre magányosabb vagyok. Hiányzik a családom.. Mit tegyek? Annyira egyedül érzem magam

2020. ápr. 14. 17:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, most nézem hogy rossz kategóriában írtam ki a kérdést!
2020. ápr. 14. 18:00
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Olvass sokat ha szeretsz, én felfedeztem magamnak egy új írót és annyira jó, hogy le sem tudom tenni a könyveit. Mellé pedig edzem, diétázom (nem hiába vagyok ebben a kategóriában) és lehet ám skypon is dumcsizni családdal, barátokkal. Hallgass zenét, gyújts gyertyákat a fürdőkád mellett és igyál egy pohár finom bort, hallgass relaxálós zenét hozzá. Tanulj nyelvet, vagy kezdj el rajzolni, festeni. Szanáld ki a ruhatáradat, rendezd át a szobát.
2020. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Azért ne hanyagold el a családod mert most kitalálták maguknak a sok agyondoktorált, szerényjövedelmű munka és kenyéradó, szavazatainkat és a közvéleményt fontosnak tartó honfitársaink, hogy a 70 - 80 - 90 éves veseműtött, szívbeteg, májzsugoros, bélrendszeri daganattal, és krónikus tüdőbetegséggel küzdő polgártársaink koronavírus miatt hunytak el.
2020. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezzel most sokan vagyunk így. :(

De lehet filmet nézni, olvasni, sétálni, sütni/főzni, írni, tanulni, dolgozni, takarítani...

2020. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kertészkedjél.
2020. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. Én online tartom a kapcsolatot mindenkivel, letöltettem a skype-ot az összes baráttal, családtaggal. Hétvégénként szoktunk konferencia beszélgetést tartani, néha játszunk is (vannak ilyen online felületek, ahol többen is lehet egyszerre), egészen jól ki tud minket rántani ebből.
2020. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!