Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 1990-1996 között születtek,...

1990-1996 között születtek, Ti lennétek most tinik, a mai világban vagy jobb volt a ti időtökben? (2000-es években? )

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

89-es vagyok. Volt ami miatt bánnám ha most lennék tini, ugyanakkor jópár olyan dolgot is tudnék említeni ami miatt szeretnék most tinédzser lenni.


Ha mindenképpen dönteni kellene akkor most akarnék tini lenni.

2020. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 88-as vagyok. Nem lennék tini most. Szerettem a magam korszakát, a zenéket meg alapból minden kicsit lassabb volt. Igazából én a 80-as években szerettem volna tini lenni. :)
2020. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lennék.
2020. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem
2020. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
91es vagyok. Nem volt jó tininek lenni akkor sem. Most tesóm van abban a korban, de ő nem panaszkodik, pedig se nem ribis, se nem bulizós.
2020. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert leégetném magam az interneten.


'95-ös vagyok, voltak blogjaim, de legalább képeim, videóim nem voltak fent. Így csak a régi irományaimon szörnyülködtem. Rosszabb lenne, ha videók is lennének rólam.

2020. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

96os vagyok

Tini koromban jobb volt a társaság

Most nagyon nincs, őszintén senki sincs,olyan munkahelyen vagyok ahol nincs velem hasonló korosztályú,itt 45-50+ nők és egyszerűen megbolondulok tőlük (generáció miatt )


Néha azt érzem jó tini lenni

2020. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én 95-ös vagyok, utáltam 2010 környékén tini lenni, de a mai időben se lennék, nagyon nem szimpik a mai 15 éves gyerekek...
2020. ápr. 20. 19:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem
2020. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem lennék, szerintem mai tininek jóval nagyobb a megfelelési kényszere mint 10 éve egymás felé is, de a társadalom felé is.

Akkor még csak néhány embernek volt pl. facebookja (én 91-es vagyok, 2008-ban regisztráltam a facebookra, és akkor még kb. egyik ismerősömnek sem volt) instagram nem is létezett itthon, nem voltunk egész nap azzal elfoglalva, hogy ki lájkolt meg mit lájkolt, mi van a kylie jenneren, mert hétfőre nekem is olyan kell.


És nyilván ez a korosztály mindig is befolyásolható volt és tapasztalatlanságából és a változó korszakukból adódóan bizonytalan, épp ezért örülök, hogy az alapvető tinikorral járó problémákra és az önismeret rögös útjára még nem tett rá nekem pluszban a social media meg az ezzel járó fölösleges stressz, mert persze, könnyen mondjuk ma, hogy nem kell ezekkel foglalkozni, de egy 16 évesnek igenis az egzisztenciájának a közepe az, hogy milyen társaságban van, kik a barátai és ki mit gondol róla, bármennyire is butaságnak tűnik ez felnőtt fejjel.

2020. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!