Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha csíkos (striás) egy...

Gáz, ha csíkos (striás) egy lány bőre/hasa?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, sosem voltam kövér, de husisabb volt az alkatom. Magas vagyok, így a bőröm mégkönnyebben tönkrement. 15 kilót fogytam, de a hasamon hosszú, széles striák maradtak. Nagyon gáz, ha ennek ellenére haspólót veszek fel? A férfiak mennyire tartják ezt taszítónak?

2020. ápr. 21. 07:42
1 2
 11/13 nemaRendőrség ***** válasza:
Bőrrepedések, vannak speckó nagyon drága krémek amiktől elhalványodik, de eltünni nem fog. Tudom 50 kilót adtam le kb 2 év alatt, sok mindent próbáltam hogy eltünjön, de örökké rajtam marad, illetve az extra bőr is, mert a végén túl gyorsan adtam le. Havi 1-2 kilót szabad hogy ne legyen lógós a bőr, 40 kilóig szépen ment, feszes bőröm volt, majd az utolsó 10 kilót kb egy hét alatt adtam le valamiért, azóta is lóg a bőröm lassan 3 évvel később is
2020. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szerintem semmi gond nincs vele. Nekem is van. Először engem is zavart, hogy mindig lehet látni.

De aztán idővel kezdtem elfogadni. Ez is csak hozzád tartozik. Erről nem tehetsz, semmi szégyellni való nincs benne, teljesen természetes!

Szóval nyugodtan vedd fel azt a haspólót ne aggódj emiatt!😊

2020. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy gáz.
2020. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!