Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy tudnék...

Szerintetek hogy tudnék bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

2015-ben vagy 2016-ban nyáron a balatonlellei vasúti jegypénztáros lassú volt és nyers.

Mire én hangosan odaszóltam, hogy

"na ezt se b..ták meg rendesen reggel"


Mostanában többször eszembe jutott random...vajon az ő életét megviselte ez? Rosszul esett neki? Meghatározta?


Vagy nemtom :D



2020. ápr. 21. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A kulcsszavakból ítélve nem épp komoly kérdés, modik majd eldöntik az vagy sem.
2020. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Már feldolgozta.
2020. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Engem hasonló esetben csak amiatt viselne meg, hogy megint szembesülnék vele, mennyi tahó bunkó férfi él a földön


ha amúgy fizikailag jó pasinak tartanálak, akkor meg még inkább sajnálnám, hogy a jó külsőddel hány nőt szedsz fel a nálad normálisabb de rondább pasik elől.


De ennyi. A kretén parasztokkal ennél többet nem szoktam foglalkozni, márpedig aki ilyet mond, az az.

2020. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D


néhány kulcsszavamat leszedték :(


örülök, ha feldolgozta, akkor csak én vagyok ennyire érzékeny lélek ezek szerint :) :D

2020. ápr. 22. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!