Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen célból növeszti egy nő...

Milyen célból növeszti egy nő a körmét? Mekkora az ideális? Lehet ez szexi? (ha nincs festve)

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nőiesebb a kéz. Én 3-4 centire növesztem, de kifestem mindig, mert nem olyan szép fehér a körmöm.
2020. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig hagyom hogy nagyra nőljön, de nincs semmi célom vele egyszerűen csak ritkán vágom.
2020. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ha hosszú, mert sok kosz alá megy. Főzés után körömkeféznem kellett. Nem tartom higiénikusnak. De amúgy tetszenek a hosszú szépen elkészített körmök. Régen volt. Ma már nem kell.
2020. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet szexi valakinek de nekem a rövid sima jobban bejön.
2020. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Abból a célból hogy jól néz ki. Nem tudom szexi-e, szerintem a férfiakat nem érdekli milyen a körmöm nekem viszont tetszik. Én 2 hónapos hosszúságúra hagyom, nem tudom ez mm-ben mennyit jelent.
2020. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
Én azért, mert anélkül úgy néz ki a kezem mint az apámé. Nagyon rövid körömágyam van és ha teljesen le van vágva a körmöm, akkor nem ér el az ujjaim végéig, csak egy kis csutka valami. Így meg kell növesztenem ahhoz, hogy kifestve akkora legyen mint másoknak levágva.
2020. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 III. A nagy károly ***** válasza:
24%

Hogy elriassza a rivális egyedeket, és belemélyessze a karmait a zsákmányba

meg azért hogy egyszerűen tudjon boritékokat nyitogatni

2020. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem kamaszkoromban volt utoljára hosszú körmöm, amit célzottan növesztettem is, nem törik, erős, és volt időm pepecselni is vele, tetszett. Aztán gitározni tanultam egy évet, és ott kifejezetten zavart, azóta nem növesztem.
2020. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
állítólag félelmetesek a karmaim. régen saját volt, mostmár építem magamnak. ideális az, ha minél hosszabb és hegyesre van reszelve. tojok rá, hogy tetszik-e másnak, nekem igen.
2020. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 centi a jó, de ne legyen kifestve, csak lakkozva
2022. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!