Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Palvin Barbaráról mi a vélemén...

Palvin Barbaráról mi a véleményetek? Összezavar, hogy akkor most mi az ideális modell alkat. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ugye nagyon vékonyként kezdte, mondhatni szerintem már túl sovány volt, de az utóbbi időben nagyon kikerekedett és szerintem így sokkal csinosabb. Viszont azt is észrevettem, hogy az átlag modellektől ő jóval vastagabb. Nektek mi a véleményetek erről? Ha például ilyen alakkal kezdené a szakmát Barbi akkor is ilyen sikeres lenne? Már nem azért, szerintem gyönyörű és nagyon csinos, de modellnek nem vastag? Mert engem összezavar Barbi alkata, hogy akkor most pontosan milyen testalkatot várnak el? A legtöbb modell olyan gebe, de Barbi meg nagyon nem az. Szakmabeliek! Inkább a Barbis alkat a keresettebb, sikeresebb a szakmában vagy a nagyon vékony, csonti?


A válaszokat előre is nagyon köszönöm! :))



2020. ápr. 16. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
A modellkedéshez a 90-60-90 a belépő. Az, hogy ő már megengedheti magának a mostani alkatot, az azért van, mert letett már sok mindent az asztalra. Nem lenne sikeres a mostani alkatával, ha így kezdte volna, az elvárások nem változtak alapvetően.
2020. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

De igenis változnak az elvárások, habár a high fashion kifutókon még mindig a nagyon vékony modellek kapnak szerepet, de pl. az éves Victoria's Secret fashion show-t azért nem rendezték meg tavaly, mert évről évre egyre kevésbé érdeklik az embereket a sovány modellek, míg pl. Rihannának a márkája, a Fenty nagy sikereket ér el, mert minden méretet, rasszt és transznemű modelleket is reprezentál.

A high fashion az a világ, ami nem az átlag emberekhez szól szerintem, ott inkább a művészeten van a hangsúly, de a commercial márkáknál, ahol el is akarják adni a cuccaikat, ott mostanában az inkluzivitás dívik, azaz a potenciális vásárlók sokféleségét minél inkább le kell fedni, emiatt alkalmazni kell "vaskosabb" modelleket is. Amúgy hihetetlen, hogy Barbara plusz size modellnek számít, pedig átlag szemmel még bőven a vékony katerógia szerintem.

2020. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Palvin Barbi plus size modell??? Ez ugye csak vicc?!
2020. ápr. 16. 11:49
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Még mindig jól néz ki.

Amúgy sikeres üzletasszony is lett az évek alatt, nem féltem hogy ha nem a modellkedés marad neki akkor nem tud mit csinálni.

2020. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sikeres üzletasszony? Mit csinál? :D
2020. ápr. 16. 12:15
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Nekem ő az egyetlen vonzó modell. A többiek (pl. Mihalik Enikő, Axente Vanessa) úgy néznek ki, mint egy kamaszfiú.


25/F

2020. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem igen is, szép alakja van.


A világ pedig változik. Örülök, hogy már nem csak a nagyon vékony embereket, modelleket veszik emberszámba

2020. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Uzletasszony? Az osszes “uzlete” az ugynoksegein es bookerein, casting directorain keresztul kotodik.

Amugy Barbirol sok a vita belso korokben, belfoldon-kulfoldon. Valaki szerint csinos, masok szerint (hf tabor) ocsmany es kover no. Erdekes, hogy most az osszes VS modell jobban kikerekedett, pl. Taylor Hill is csontsovanyan kezdte, most pedig neki is hasonlo alakja van, mint Barbinak. De mondhatnam peldanak akar Romee Strijdet is, pedig neki oriasi sikere volt a high fashion vilagban (nem is ertem, hogy kerult be ebbe a nagyon commercial vonalba).

2020. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

(Hogy ne legyen teljesen kinai:))

Taylor regen es most:

[link]

[link]


Romee:

[link]

[link]

2020. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Előttem szóló képein mind a kettő alak teljesen jó. De őszintén szólva a kicsit "zsírosabb" körvonalak sokkal nőiesebbek.
2020. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!