Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá egy lányra,...

Lifeless kérdése:

Hogyan írjak rá egy lányra, akivel sohasem beszéltem, csak láttam párszor?

Figyelt kérdés

Egy gimnáziumba jártunk, én már leérettségiztem, ő idén fog (úgy ahogy). Amíg én meg nem buktam, két osztállyal jártam fölötte, utána már csak eggyel.

Egy másfél éve bejelöltem ismerősnek és visszaigazolt,miután egy pályaválasztási előadásos napon egy előadást hallgattunk meg

...



2020. ápr. 23. 04:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy, hogy kihasználod a vírust. Én legalább is ezzel kapcsolatban próbálnám. Megkérdezném tőle, hogy szerinte mikorra lesz vége, hogy telnek a napjai, elkezdett-e olyan dolgokat amire a vírus előtt nem volt ideje, mik a tervei, hova fog tovább menni tanulni stb... bárhogy lehet beszélgetést kezdeményezni... Azt hinnéd, hogy olyan sok múlik a szövegen. Én is azt hittem, de aztán rájöttem, hogy nem. Mert bármekkora hülyeséget mondhatsz egy lánynak, ha bejössz neki akkor nem fog flúgosnak tartani. Illetve, ha akkor bejöttél amikor látott, és a vége az, hogy ad egy esélyt a dolognak. (:
2020. ápr. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én pár éve úgy kezdtem el beszélgetni egy sráccal, hogy egy busszal jártunk suliba (nem ugyan abba), aztán bejelöltem és ráírtam. Annyival hogy "szia, mizujs?" De ez lehet "szia, hogy vagy?" Is. És bem volt akkor még vírus, szóval nem kell feltétlen a vírusra támaszkodni, én személy szerint már unom, ha így írnak rám és ez lehet ismerősöm is. Később megkérdezheted, hogy nem baj-e, hogy ráírtál, csak tudod, hogy még nem beszéltetek, de gondoltad megtöröd a jeget. Remélem segítettem :D
2020. ápr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!