Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lányt elhívok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt elhívok egy drága étterembe akivel csak egy párszor beszéltem az randinak minősül?

Figyelt kérdés
Tegnap elhívtam egy lányt egy elég drága budapesti étterembe akivel csak egy pár szót beszéltem eddig, e találka alatt megdicsérte a külsőmet, valamit érezhet irántam esetleg randinak vehette ezt a találkát?

#randi #érzelem #baráti találkozás
2018. szept. 23. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Felvágni jó lesz ezzel a drága éttermes dologgal, de önmagában semmit nem jelent.

Olyan lány, aki pár szó után benne van egy randiban,hát,szépen szólva sem kéne,de ez már a kettőtök problémája.

2018. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted minek kéne venni azt, hogy elviszed egy drága étterembe? Ilyen kevés ismeretség után elég lett volna csak egy sima parkban találkozni, vagy bárhol máshol, aminek nem randi szaga van. Szerintem elég nagy hülyeség volt rögtön egy puccos helyre elvinni, ezt inkább akkor kéne, mikor már huzamosabb ideje vagy kapcsolatban valakivel. Viszont, hogyha felszínes lányokat keresel, akkor tökéletes helyszín az első talihoz.
2018. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annak is örült volna, ha egy lángosozó helyre hivtad volna el.
2018. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pomo d'oro hívtam el , döntse mindenki el hogy az draga vagy nem , de nem is ez a lényeg, csak hogy e miatt randinak vette e volna a dolgot , mert említette hogy nem sok fiú viszi el ilyen helyekre és nem felszínes lányokat keresek..
2018. szept. 25. 11:28
 5/6 anonim válasza:
Annak vette, de ez nem baj
2018. szept. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annak vehette szerintem.
2018. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!