Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszataszító az, ha egy...

Visszataszító az, ha egy ember a randin mondjuk fizetéskor elővesz egy köteg tízezrest?

Figyelt kérdés

Mennyire visszataszító vagy vonzó z, ha mondjuk egy éttermi fizetésnél a férfinél látszik, hogy sok pénz van. Pl. van nála 100 ezer Ft és abból ad 10 ezret a pincérnek vacsorára.

Tehát visszataszító ha valakinél sok pénz van és ez látszik is vagy inkább vonzó?

Most nem arra gondoltam, hogy menő e ha valaki gazdag vagy ilyesmi. De ha pl. egy sikeres ügyvéddel randizik valaki és fizetésnél észreveszi, hogy az átlagnál jóval több pénz van nála egy menő vagy visszataszító?


2020. ápr. 23. 15:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem gusztustalan dolog ilyen feltümö módon mutogatni, hogy tele vagy pénzzel.


HA valaki nem magamutogató lény, az meg tudja úgy oldani, hogy más ne lássa a kötegekben álló pénzt!

2020. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%

1. Ügyvèddel nem fogok randizni.

2. Nekem teljesen mindegy, hogy valaki mennyi pénzt hord magával, csak ne kezdjen el azzal menőzni, hogy neki mennyi van.

2020. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Szimplán lúzernak gondolnám, minden értelmes ember bankszámlán tartjs a pénzét
2020. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Aki gazdag az a bankkártyáját veszi elő
2020. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Visszataszító. Bankkártyával szokás fizetni. Eleve miért van valakinél sok kp? Nem tudnék másra gondolni, mint hogy valami nepper, feketéző, (fél)alvilági figura.
2020. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

csatlakozom az előttem szólóhoz!

Tipikus alvilági manír, c-típusúak között szokásos főleg.... ;-))))

2020. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Én azt gondolnám róla, hogy ostoba, és nem tudja, mekkora veszélyben van az utcai tolvajok miatt. Ha egyesek azért képesek leszúrni valakit, mert nem engedi megsimogatni a kutyáját, szerinted egy ilyen emberrel mit tennének?
2020. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%

sem nem menő, sem nem visszataszító


szánalmas

2020. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem gáz, direkt felvágni próbál. Meg manapság nem sok ember rohangál kpval, nálam is max pár ezer ft van, a legtöbb helyen simán lehet kártyával fizetni. Praktikus, gyors,egyszerű.
2020. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg. Apam peldaul csak keszpenzt hasznal, nincs penztarcaja, hanem egy kotegben van a zsebebe. Igy ha etteremben vagyunk, azt szedi elo es abbol halassza ki a penzt. Rajta kivul en meg ilyen emberrel nem nagyon talalkoztam :D de ez igy nekem teljesen normalis, megszoktam es nem tartom se menonek se gaznak, mert miota az eszemet tudom igy csinalja. Na most ha valaki elso randira megy es elorant egy rakas tizezrest, az szerintem inkabb visszatetszo, mert az ember akaratlanul is arra gondol, hogy felvagni akar a penzevel. Eleg rovid ismeretseg utan levagod azert egy embernek az anyagi helyzetet, szoval igy ezt kar mutogatni. Az nekem mondjuk kifejezetten gaz lenne, ha egy rosszabb anyagi helyzetben levo csavoval randiznek es mondjuk kb sejtenem, hogy azert van ennyi penz nala, mert megkapta a fizujat es azt mutogatja... summa summarum, szerintem nem szerencses az ismerkedes elejen igy mutogatni a penzt, meg akkor se ha van, mert szerintem inkabb visszatetszest szul es nem gondolnak majd tole nagy embernek. Meg amugy 100E ftbol nehezen lesz egy koteg penz, hacsak nem ezresekben van :D


23L

2020. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!