Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belém kötött egy kéregető...

Belém kötött egy kéregető gyerek, hogy felejtesem el?

Figyelt kérdés

Helló.

Nos ma voltam anyámmal a megállóban és egy nem józan gyerek odajöttkéregetni, anyám mondta nincs kézpénze és tovább akadékoskodott aztán ráordítottam "NINCSEN" erre ő nem hozzád beszéltem te kis...csúnya szavak és még így akar kéregetni ezzel a modorral .Ez valahogy letaglózott pedig nagyívbem elküldtem ha úgy vesszük mert utána egyből elhúzott a gyáva..csak a szája nagy. ÉS utána láttam kéregetni mástól is de persze hozzánk már nem mert közeledni, remélem máskor nem látom. 22l



2020. ápr. 21. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Hát én azt hiszem, hogy az illető cigány volt. :D

Én megszoktam nekik mondani, hogy csak szép lányoknak adok pénzt bocsi. Vagy pedig adj neki valami feladatot 20 fekvőtámasz 100 forint stb.

Majd elfelejted magadtól is. Büdös gyökér volt de nem egy értelmi szinten van az átlaggal így csak próbáljon nem érdekelni a dolog.

2020. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

És ez mért hagyott benned ekkora nyomot? :)

Egy primitív kis takony volt ennyi.

2020. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kicsit érzékeny vagyok de örültem, hogy elküldtem régen nem szóltaltam volna meg. Amúgy nem cigány hanem csak mintha ivott volna...De inkább örülök hogy találtam munkát és holnap kezhetek is és így elfelejtem hamar :D
2020. ápr. 21. 17:58
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Mihagyott benned nyomot? Az, hogy ráüvöltöttél, mert addig húzott, amíg kénytelen voltál agresszív lenni, durván agresszív; esetleg anyuka, aki azóta nyomja neked a "nem vagy jó kislány" szöveget; vagy az, hogy képtelen vagy egy taknyos férget lerúgni magadról, bűntudat nélkül?
2020. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is emlékszem ilyen bunkó kéregetőre. Adtam neki valamennyit, erre ő meg hogy neki még kellene. Mondom, én se tudok nem tudom mennyit adni. Aztán káromkodott. Semmi köszönöm, vagy ilyesmi. Undorító egy paraszt volt.
2020. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Mit kell ezen elfelejteni? Belédkötött egy beszívott csövi. Még anyádat is megvédted valamilyen szinten. Ennyire ne legyen már ingerszegény a karantén. Nyugi.
2020. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát az, hogy ilyen stílusban és szavakkal vágodt be nekem de látszott rajta hogy megijedt :D szóval ja kicsit érzékeny vagyok ilyenekre..
2020. ápr. 21. 18:09
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nálam se volt max 10 ezres de azon álmodhat ha odaadom csak úgy...XDMásba kötött bele ilyen gyerek? _:D
2020. ápr. 21. 18:11
 9/15 A kérdező kommentje:
Na jó igazatok van, taknyos féreg volt és rájuk kell ordítani azt csá elvándorolnak :).
2020. ápr. 21. 18:12
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Szerencset hoz, ha adsz valami aprot a koldusnak. Persze uvolthetsz is vele ... habitus kerdese.
2020. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!