Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A prostituáltakhoz lenne egy...

A prostituáltakhoz lenne egy kérdésem hogy oldjátok meg a coronavírus Ideje alatt a munkát vagy a szállást van még valaki olyan aki külföldön ragadt?

Figyelt kérdés
Légyszíves a rosszindulatú kommentekel kíméljetek
2020. ápr. 24. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
A covid19 a legkisebb baj amit el tudok kapni...nem érdekel. Az alapvető higiénia eddig is megvolt.
2020. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Aki olyan igénytelen hogy prostituáltként dolgozik, azt nem hiszem hogy érdekli ez a járvány. Nem rosszindulatból írom, egyszerűen szerintem így van.

Amúgy meg már lett kb 10000 kérdés kiírva ugyanerről, hihetetlen hogy ez ennyire érdekes. :D

2020. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy igénytelenek egy kettő kértem hogy a negatív kommenteket most ne amíg senkinek a cipőjében nem jártál addig senkit ne szójal meg feltettem egy kérdést mert bajban vagyok és érdekelt hogy más lányok hogy dolgoznak vagy hogy oldják meg nem kértem hogy ide írjál tudod nem ezek a lányok rosszak ha nem az aki mindent megkap az férjétől és mégis megcsalja meg a diszkóba ingyen mindenkivel gondolom ismerős A másik fele hogy mi közöd van neked ahhoz hogy mit csinál!!
2020. ápr. 24. 10:50
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

#3

Nincs közöm hozzá, eszemben sincs megmondani hogy mit csináljanak, de ettől még a tény tény marad.

Szex közben egy csomó betegség elkapható, még gumi használata mellett is. Eleve igénytelennek kell lenni hogy ennek fényében valaki fűvel-fával lefeküdjön (pénzért vagy sem), mert ezek szerint vagy buta és nem tud a betegségekről, vagy igénytelen mert nem érdekli hogy el fog kapni valamit.

2020. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismétlem magam Vedd fel azt a cipőt amibe egy ilyen lánny jár és akkor megtudod hogy mit érez mennyi rettegést is fájdalmat kell lenyelni nem lenézni kell hanem segíteni ha meg nem tudsz segíteni Akkor meg ne bánts senkit mert lehet hogy te úgy gondolod hogy a véleményed nem sértő de tíz másik pedig megsértődik rajta külföldön és egyéb más helyeken már eléggé elfogadott ez a szakma .
2020. ápr. 24. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hogyan kerültél ebbe a helyzetbe?
2020. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek sok csajt, aki prostiként kint ragadt. A stricinél laknak most, meg annak a nőjével, jelenleg nem nagyon megy a biznisz.
2020. ápr. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!