Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez az új Nosika, Bturbo...

Mi ez az új Nosika, Bturbo jelenség?

Figyelt kérdés

Szóval soha az életemben nem néztem egyik videóst sem. Nosikáról tudom, hogy pedo hajlamokkal gyanúsították, de abba se mélyedtem bele. Bturboról meg annyit tudok, hogy e-sportoló.

Szóval láttam ezeket az új meme-eket oviról, meg mosógépről, amiket nem igazán értek. Valaki elmagyarázná, hogy miről is van szó?


2020. ápr. 25. 06:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Bturbo azt hiszem egy grafikust nem fizetett ki illetve a nézőktől kapott pénzből nem a stúdiót fejlesztette, hogy minél jobb tartalmat gyártson hanem mosógépet vett belőle. De Fanmademaker videóiból mindent megtudsz youtubon.
2020. ápr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Jézusom, a saját pénzéből mindenki azt vesz amit akar...
2020. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Itt az a lényeg, hogy ő a megtekintések után pénzt kap tehát a nézőkből él. Annyira tiszteli őket, hogy simán a szemünkbe hazudik és átveri őket. Mintha a tévében egy segélyszámon gyűjtenek a szegény gyerekeknek de közben az a pénz más zsebében landol aki vesz belőle egy új autót. Hasonló itt is a helyzet.


Ja és a nézőinek a nagy része kiskorú. Mindenki maga dönti el, hogy kinek mi fér bele.

2020. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Röviden, tömören:


Nosika egy pedofil aki rajongóitól csalt ki meztelen képeket, zsarolással.


Bturbo pedig egy hazudozó p*cs, akinek régebben volt egy kis gyomorégése, de előadta hogy bele fog halni. Sőt még videó közben is elkezdett ripacskodni meg böfögni hogy mennyire szarul van. Most meg nem akar kifizetni egy grafikust, mert "a grafikus nem engedi hogy kifizessem" kifogással élt :D. Ráadásul a nézőket is átverte, mert a nézői támogatásokból vett egy mosógépet...

2020. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
De mégis mit kéne a nézői támogatásokból vennie? Azért támogatják, hogy csinálja azt amit csinál, és ugye általában az emberek ki szokták mosni a ruhájukat.
2020. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Pedig én azt hittem, hogy Bturbo egy normális ember/videós. Vagyis, ami lejött az Alexovics Büntető 4 videókból még régebben.

De voltak ezek a memek, hogy "Megyünk oviba". Akkor Bturbo is pedo? Vagy ez honnan jött?

Ja és nincs gyomrom megnézni Marci videóját. Az a baj azzal a sráccal is, hogy átment ilyen savanyú rant videós témába. És ezektől rosszul vagyok. Bár lehet személyesen tök jó fej, de nem én vagyok a célközönsége...

2020. ápr. 25. 11:34
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

#2. Nope.

Van különbség a vállalkozás és a közösségi finanszírozás között.


A vállalkozó pénzért elad dolgokat, adózik, és valóban azt vesz ebből, amit akar. Ugyanúgy, mint egy alkalmazott a fizetéséből.


A közösségi finanszírozás nem egy árucsere úgymond, azért kapja a pénzt, hogy a csatornáját tudja fejleszteni. Kb. Olyan jellegű ez, mint az adomány. Ha egy állatmenhelynek adományozol, akkor elvárod, hogy abból az állatokhoz szükséges dolgokat vegyék meg, ne egy aranylàncot

2020. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

A büntető bf4-es videók óta nagyon sok minden változott.


Nekem Btrurbot nincsen gyomrom nézni. De ízlések és pofonok.


Marcira pont azért van szükség, hogy egy tiszta képet mutasson a magyar youtuberek krémjéről. Mind pozitív mind negatív értelemben.

2020. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

"Marcira pont azért van szükség, hogy egy tiszta képet mutasson a magyar youtuberek krémjéről. Mind pozitív mind negatív értelemben."


De nincs is szükség a magyar youtuberekre.

2020. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért akad pár magyar youtube-er, akiknek van személyisége és nem csak a külföldi trendeket majmolja
2020. ápr. 26. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!