Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki, és mi ez a Momo jelenség?

Ki, és mi ez a Momo jelenség?

Figyelt kérdés

Párom viccből ráírt valami what' up on levő izére. Momo néven ismert horrorosztikus női alak. Kicsi volt az esély ,hogy válaszol,de kiprobálta holott kértem hogy ne. Fölleg ne az én telefonomról.( mielött leoltanátok,azért volt nálla a telefonom,mert vacakolt és meg akarta csinálni nekem és közbe ráírt erre a figurára)

Mindegy de sajnos válaszolt. Voltunk olyan szerencsések. Feladatokat kér töllünk, és ha nem teljesítjük elvileg megöl. Na én nem hiszek ebbe ,de azért para. Már letöröltem az egészet, erre megtalált messengeren. Aztán ott is tiltottam,erre rámírt sms be.

Valaki tudja mi ez,vagy volt hozzá szerencséje?


2018. aug. 10. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem kapcsolták le azt a tökkelütöttet ? Már inkább nevetséges, mint komoly és hiteles.

Azért talál meg mert okos-telefonról üzensz neki, üzenj neki egy 98as Nokiáról, megnézném hova üzenne vissza :D

Befolyásolható, anyja apja nincs vagy ha van, mintha nem is lenne, szerencsétlen gyerekeket tudott megrémiszteni.

2018. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bujkál egy ilyen japán mitikus történelmi múzeumba is kiállított teremtmény mögött. Van egy ilyen betegség is, pont így néz ki mint ez a báb az aki abban a bizonyos betegségbe szenved. Szal nevetséges de komolyan már.
2018. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Linkeld a profiljait! Kellene.
2018. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja nem félek tölle tiltottam a francba. A fb ját még jelentettem is amiről rám írt. De az tuti hogy valami hacker áll emögött mert vagy 100 kamu fb van ilyen névvel. Amiről nekem írtak azt jelentettem és tiltottam. Igaz ő is engem.

Csak érdekelt mi lehet ez ,vagyhogy valaki talákozott e már vele. De tulajdonképpen nem ilyeszt meg és biztos vagyok benne hogy valami lökött szorakázik.

2018. aug. 10. 23:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy beteg ember áll mögötte.

Elvileg a kék bálna folytatása.

Ez miatt is már lettek öngyilkossk gyerekek!

2018. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj szegény

Hát de sajnálom családja sincsen!😀

2019. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!