Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szánalmas ahogyan...

Szerintetek szánalmas ahogyan telnek a napjaim ezalatt a járványhelyzet, kijárási korlátozás alatt?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok amúgy, ami március közepén bezárt, és azóta a napjaim arról szólnak, hogy kora reggel felkelek, délelőtt eltelik vergődéssel a gép előtt, vagy egyetemre beadandó készítéssel, kora délután elmegyek biciklizni a környéken, aztán hamarosan este is van és fekszek le aludni. Ez nagyon szánalmas, furcsa így 24 évesen? Csakmert másfél hónapja, minden napom erről szól. És a környezetem meg egyre inkább a tudtomra is adja, hogy ez így gáz
2020. ápr. 27. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem gáz, megcsinálod, amit kell, este meg időben lefekszel. Házimunkába besegítesz?
2020. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
33%

Jahj ugyan már, ez csak irigység. Ha megcsinálod az egyetemi dolgokat, megcsinálod magad körül a házimunkát, akkor mi lenne ezzel a baj?

Én ölnék is ezért, mert kikerülve a munka világába, meghalni nem lesz időd, és ez nagyon szomorú amúgy.

2020. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szánalmas...Az én napjaim is hasonlóképpen telnek, bár én már nem vagyok egyetemista. Dolgozok, de a kialakult helyzet miatt csak heti 1-2 napot.

Miután végeztem a teendőimmel, feladataimmal én is általában bicajozni járok, sétálni, sorozatot nézek. Hidd el, elég sok ember mindennapjai telnek így mostanság! :)

2020. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én 36 évesen (vállalkozó vagyok, sajnos zárva van a stúdiónk, nem tudok dolgozni) kivakarom magam 11-kor az ágyból, délben edzek egy órát, utána döglök, netezek, aztán xboxozom vagy filmezek. Este rajzolok, nagyrészt kötelezőt, mert most ebből tudok egy kis pénzt csinálni aztán megint xbox éjjel kettőig. A legnagyobb esemény mikor kaját csinálok meg kiganézom a macskaalmot. Szégyellem bevallani, de valahol élvezem.
2020. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg mit takar a gep elott vergodesed. (Mert vagy -gyal irtad hogy megcsinalod az egyetemi beadandot)


Ha kisiskolas lennel igy lenne normalis:-). De még azok is besegitenek otthon a hazimukaba csak azkat kerni kell.



Tehat, ha gaznak erzed a napod valtoztass rajta. Vigyel bele tobb rendszert, nehany fix "idopontot fix tennivaloval". Tennivalonak kitalalhatsz reg halogatott feladatokat, uj hobbit stb.

Segitsegul nehany otlet:

Reggel indig kelj ugyanabban az idoben legyen 7 ora es utana 8-9 kozott a gep elott szenvedek, 9-11-ig csak egyetemi dolgokkal foglalkozok akar van feladat akar nincs 11 es ebed kozott valami hazimunkat elvegzek. Biciklizes utan minden delutan 4-5 kozott selejtezek/leulok olvasni egy konyvet/sutok egy muffint/piskotat/palacsintat//uj nyelvet tanulok online ingyen nyelvleckevel vagy idegennyelvu filmet nezek idegen nyelven....

Ja es ha nagyon unod magad vesd fol a tobbieknek a tarsasozast/kartyazast/aktivitit legalabb minden masnap kozos jatekkent.

2020. ápr. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!