Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó ez sok lánynak?

Miért jó ez sok lánynak?

Figyelt kérdés
Miért pakolnak fel rengeteg tökéletesen beállított képet magukról Instagramra? Miért tesznek fel magukról olyan képeket is, amin kint van a mellük, fenekük vagy fürdőruhában feszítenek? Most nem az ilyen celebekre gondolok, hanem átlagos lányokra. Nem értem, miért mutogatnak magukról olyan dolgokat, amiket elvileg csak a párjuk kellene hogy lásson.

2020. ápr. 27. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Ilyenek a fiatalok egy része :D

Itt inkább a hírnév az ismeretség van előtérben.

Ha kiraknak ezt azt több lájkot kapnak. Többen követik őket és többen ismerik már őket. Kis hírnévre tesznek szert. Azt hiszik fontosak ezektől.

2020. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, szerintem ezzel a teljesen hétköznapi lányok nem nagyon szereznek hírnevet. Van egy ismerősöm, miatta jutott eszembe ez a kérdés. Élőben meg nem mondanád róla, hogy ilyen képeket tesz ki magáról. Számomra ez elszomorító.
2020. ápr. 27. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki azt csinál amit akar. Én se preferálom ezt, de én tovább görgetek. Nem kötelező nézegetni.
2020. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert az átlagos ember is valakinek a zenéit, filmjeit, mindennapjait követi, na ezt szorozd be jó sokkal, az máris több millió lány a földön, és ezekből tevődik össze

ez a réteg.

2020. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

> Ilyenek a fiatalok egy része :D

Fiatalok? Rengeteg 30-as, sőt, 40-es nő csinálja ugyanezt.

2020. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Ha valaki az eszebol nem tud megelni, akkor ugy is a testebol fog.
2020. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy nő a testével bármit el tud adni. Még a becsületét is.
2020. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert mindenki jol erzi magat attol, hogy masok vonzonak, szepnek csinosnak tartjak. a legtobb embernek kell a kulso megerosites. mindenki azt oszt meg az instagramon, amit szeretne, ha Te ezzel nem ertesz egyet, inkabb kovess olyanokat, akik neked tetszo tartalmakat posztolnak.
2020. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Mert most ez a menő, a pozőrködés. A manír, a tükörszelfi, olyan arccal, amilyen a büdös életben nincs az illetőnek alapjáraton. Egyenhaj, egyensmink, egyenpóz, a képek alapján fel sem lehet ismerni az ilyen nőket. Jah, műszempilla, szemöldöktetoválás, totál egyforma mindenki.
2020. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!