Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen gyakran szoktatok...

Ti milyen gyakran szoktatok unatkozni?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig tart?

Ti is megszenveditek? :D

Mit tesztek ellene?


(Bocsi, lehet, hogy rossz kategóriába írtam a kérdést, de még ide írni tűnt a leglogikusabbnak.)


Szerintetek mit kezdjek magammal, ha örökké unatkozom?

Mitől lehet ez?


Légyszi, ne írjatok csipkelődő válaszokat! :D

Köszönöm a segítségeteket!



2020. ápr. 29. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta nem unatkoztam. Egyszerűen annyira sok a dolgom, hogy pihenni sincs elég időm. Hidd el, ez sem jó :/


Keress valamit, ami érdekel. Sportolj vagy csinálj olyat, ami feldob és leköt. Próbálj ki új dolgokat.

2020. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én körülbelül olyan gyakran, ahányszor mennem kell valami sorban állós, váróban ülős programra.

Ha "szabad vagyok", akkor általában feltalálom magam, de mikor már a negyedik órája ülök az orvosi váróban pl., akkor már eléggé szoktam unatkozni én is.

2020. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Legutóbb gyerekkoromban unatkoztam. Nem voltak kötelezettségeim, az aktuális játékomat vagy hobbimat meguntam, és új ingerekre vágytam.

Próbálj ki új dolgokat, de ne csak felszínesen, hanem minél jobban belemélyedve. Keress addig, amíg meg nem találod azt, ami igazán érdekel és leköt.

2020. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, mikor unatkoztam utoljára, talán amikor gyerekként kórházban voltam 2 hetet. Annyi minden érdekel, annyi mindennel el tudom magam foglalni, hogy képtelen vagyok arra, hogy unatkozzak. Keress hobbit, olvass könyveket, nézz érdekes filmeket, tanulj meg hangszeren játszani, sétálj, főzőcskézz, kertészkedj, tanulj nyelvet, próbálj ki minél több dolgot, biztos lesz olyan, ami leköt és ami édekel..
2020. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én munkában unatkoztam, amikor nincs semmi tennivaló. Mivel be vagyunk kamerázva, olvasni, firkálgatni nem lehet, amivel amúgy elfoglalom magam mondjuk, amíg várok a soromra a postán.
2020. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően sose unatkozok. El tudom szórakoztatni magam.
2020. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Ahhoz, hogy az ily kérdésre kielégítő választ lehessen adni, először is meg kell határozzuk a kérdésben foglalt egyes szavakat. Az első ilyen szó a "ti"; ez egy személyes névmás, mely jelen esetben a gyakorikérdések.hu látogatóira vonatkozik, azon belül is azokra, kik e kérdést olvassák/olvasták. A következő ilyen nyelvi elem(ek) a "milyen gyakran", ez a kérdésben jelenlévő ige gyakoriságára kérdez rá. Végül az utolsó tisztázandó darabja a kérdésnek a "szoktatok unatkozni"; most itt nem írnám körül az "unatkozni" ige jelentését, pusztán annyit említenék meg, hogy itt a "szoktatok" szóval együtt arra igyekszik rámutatni, hogy az adott ige valamiféle rendszerességet mutat. No mármost, a kérdés azt kívánja föltenni, hogy az olvasók (jelen esetben én) mily gyakorisággal szoktam unatkozni (a gyakoriság maga után von valamiféle rendszerszerűséget is). Erre a válaszom az, hogy nem igazán szoktam, de ha mégis, akkor meg próbálom valamivel föltalálni magam.
2020. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Ritkán. Egyrészt szeretek egyedül lenni, élvezem a saját társaságom, másrészt általában elég sok teendőm van, tehát ha épp nincs mit csinálnom, akkor annak is örülök, vagy nyilván olyan dologra fordítom azt az időt, amire szeretném.

Szerintem az unatkozással nincs semmi baj, mert legalább megtanítja az embert arra, hogyan foglalja le saját magát.

Szóval nyugodtan próbálkozz többféle dologgal, örülj, hogy van időd unatkozni, próbáld meg eltölteni ezt az időt hasznosan. Olvass, nézz filmeket, sorozatot, tanulj valami újat, kezdj el egy új hobbit, rajzolj, horgolj, szerelj, takaríts, sportolj valamit, illetve csinálj olyan dolgokat, amiket sokáig halogattál pl. ablakpucolás, régi cuccok átválogatása stb. mindig van mit csinálni, legalábbis nálunk :D

2020. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még abból a generációból vagyok ahol még nem mindenkinek van szüksége 20 máaodpercenként valami új ingerre, ahoz hogy ne unatkozzon.
2020. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!