Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, nem szeretnék...

Mit csináljak, nem szeretnék unatkozni egész nyáron?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!

Unatkozni fogok egész nyáeom. Meghalok, annyira unatkozom, napok óta, és itt lesz még az egész szünet. Megyek majd nyaralni, de addig is, nem tudom mit kéne csinálnom. Nincs igazán kivel menjek bárhová is, és az a tipikus "ganges" lány sem vagyok. Szoktam kutyát sétáltatni járni a menhelyre, de az sincs folyton nyitva. Kutyát nem hozhatok haza, sem pedig macskát, nem engedik jelenleg. Tehát ezek kilőve. Olvasni olvasok, de az is csak maximum 2 órára jó. Edzek is, de csak nem telhet el a nyaram csak így. Aztán még itt mondogatják a szüleim is, hogy ne telefonozzak, pedig azt sem teszem 2 óránál több ideig egy nap, és nincs is semmi más amit tehetnék. Ilyenkor adnék hálát egy kertért és egy családi házért, de nincs. Dolgozni nem mehetek, mert még fiatal vagyok. Kérlek titeket, segítsetek! Normális válaszokat várnék, köszönöm előre is.



2019. jún. 19. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát...


1;50 óra közösségi szolgálati órát le kell dolgozni, hogy le tudj érettségizni... Tudd le most gyorsan az egészet, azt lehet 16 alatt is, és akkor jövőre mehetaz pénzért valahova....


2; Keress vmi tábort, vagy látogass meg valakit, vagy vmi....


3; könyvesbolt/mozi/meki/cirkusz/színház/múzeum/kiállítások


4; Olvass többet, írj sztorikat, verseket, rajzolj...


5; menj el egy strandra, vagy kirándulni a családdal



Bármi igazából, de ugyanúgy leszek nemsokára mint te.....

2019. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be valami hangszert, akár kölcsön, és tanulj meg rajta játszani.
2019. jún. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Kertes csaladi hazban lakok, egy faluban. Hidd el, nem jó.
2019. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mind segített. Egyébként a legtöbb kertes házas ismerősöm is ugyan úgy van mint az utolsó válaszoló :)

Ennyi ötletem nem lett volna magamtól szerintem, mert eléggé inkább csak a hétköznapokban gondolkodtam, olyan dolgokról amiket suli időben hétköznapokon csinálhattam. Például hangszeren tanulni vagy cirkuszba, moziba menni akkor nem lett volna időm.

Köszönöm még egyszer 🙂

2019. jún. 20. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!