Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy Liza (tiktok-os, influens...

Nagy Liza (tiktok-os, influenszer) miért lett olyan, amilyen?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja ki ő, az ne írjon olyanokat, hogy ki ez stb. Az írjon, aki tudja kiről van szó!


Régen még ő volt a példaképem, nagyon cuki kislány volt, mára már nagyon elzüllött. Többször csinált olyat, hogy beült egy olyan kocsiba, ahol a sofőrnek nem volt jogsija, többször verekedett már a nyílt utcán és különböző rendezvényeken.

Régen egy cuki kislány volt, most meg több az arcán a festék, mint egy 200nm-es házon.


Nekem régen példaképem volt, de mióta ezeket csinálja, nagyon nem szimpi.


Miért lett ilyen?

Hol van az anyja (Luxusfeleség Rita), amikor a Liza ilyeneket csinál?


2020. ápr. 30. 11:07
 1/6 anonim válasza:
90%
Mint minden ő is változott, mondjuk az már más kérdés, hogy ki milyen irányba változik. Ő negatív irányba változott. Az anyja meg ha luxusfeleség, akkor nagyon nem érthet a gyerek neveléshez szerintem.
2020. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Általában az ilyen gazdagék mindent megadnak az egy szem gyereküknek, csak a nevelést nem.
2020. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Minden csaj cuki, amíg nem népszerű, mert így próbálnak valamit kapni. Amint népszerűek lesznek, a cukiságot eldobják.
2020. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha adhatok egy tanácsot,ne ilyen helyekről szerezz példaképeket.
2020. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
47%
Most már javulóban van a Liza, újra fontosak neki a rajongói és kezd normális társaságban lenni. Rita egyszer azt mondta, hogy ő Liza korában sokkal rosszabb volt. És mégis egy jó körülmények között élő, sikeres nőről van szó. Szerintem Lizának a társasága különösen Jasmin és Ruben voltak, akik lehúzták őt a mélybe. Szerintem a külseje mindig is teljesen rendben volt. Annak ellenére, hogy miket csinált én még mindig nagyon imádom őt!
2020. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Már kezd javulni/fejlődni a személyisége.

Szerintem a családja és a baráti/iskolai köre sem a legegészségesebb ezért is volt, hogy megkattant főleg így, hogy egy fejlődésben lévő gyerekről beszélünk, de talán lassan már kifejlődik a személyisége


#prayforliza

2020. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!