Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez igy nem is értem?

Miért van ez igy nem is értem?

Figyelt kérdés
A magányos kategoriába ha egy csaj ír ki kérdést akkor máris repülnek a privátok,de ha egy pasi ír ki kérdést ott akkor csak szánalmat kap,levelet nem..
2020. máj. 2. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokan gondolkodtam. És ez tényleg így van
2020. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Egy egyszeru okbol: a tarsadalomban az a felallas az elfogadott, hogy a ferfi hoditja meg a not es forditva ciki. Ezek a nok sem azert kapnak ennyi levelet, mert veluk hirtelen mindenki egyutterzo. Az az igazsag, hogy az emberek lexarjak egymast (tisztelet a kivetelnek)... Akik a nokre irnak is csak azert teszik, hogy hatha igy valakit becserkeszhetnek. A maganyos fiu azert nem kelendo, mert a nok nem fognak ismerkedni, segiteni meg onzetlenul nem sok ember szeret. Igy fiukent szivas. De ha belegondolsz nokent se jobb, mert csak kamuvigasztalasokat kapnal max, h megdughassanak
2020. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a másodikkal. Egy nőnek határozott pasi kell, egy olyan, aki meghódítja. Egy férfi meg ne a sültgalabot várja, hanem tegyem azért, hogy változzon a helyzete. Ráadásul akikkel itt találkoztam magányos pasi kérdések, a nagy része egy rinyagép.
2020. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es kommentelő


"ferfi hoditja meg a nőt es forditva"


Akkor gyakorlatilag áldás nőnek születni,mert egyenesen a szájukba repül a sült galamb..

2020. máj. 2. 20:29
 5/6 A kérdező kommentje:

3-mas kommentelő


Na és szerinted miért lett itt sok pasi rinyagép?

Mert nektek irnak a pasik azok mind perverzek és szexet akarnak.Nincs kivétel.


Mindig a pasi kezdeményez igy nektek repül a szátokba a sült galamb,és nem forditva..

2020. máj. 2. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:

mert a csajok nem akarnak kihasználni kis gyengelelkű tinifiúkat..(általánosságban)A 25-30 éves férfiak tobbsége (szerintem) itt csak ezért van fenn.

De ez persze nagyívben az én tapasztalatom és csak általánosítok. Én is szoktam írni fiúknak meg azert nekem is írtak normális emberek. Ez most nagyon szexista volt de a kérdés is so.

2020. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!