Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mentett már meg egy megérzésed?

Mentett már meg egy megérzésed?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha annak számít, hogy nem dobtam ki egy kiszerelt alkatészt (jó volt, de egy nagyobb egységrésze volt, amit egyben kellett cserélni), így egy órás munkával a szerelő meg tudta oldani 3000 Ft-ért a javítást és nem kellett 70.000-ért egy új egységet vennem, akkor igen.

Munkában is vannak ilyenek, de azt nem megérzésnek mondanám, hanem sokkal inkább alapos és szakértői gondolkodásnak.

2020. máj. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Igen, nem is egy.
2020. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Megerintettem az ajtofelfat nagyanyamnal es azt mondta a megerzesem,h ide be fognak torni. Szedtem aznap az osszes festmenyt es elvittem mashova. Masnap hivtak anyamek,h betortek :D


Mozgolepcson mentem es azt mondta a megerzesem,h fogd meg a kapaszkodot. Utana egy masodpercre ra hirtelen megallt a mozgolepcso. Sokan leestek. A Nyugatiba volt.


Volt egy dzseki,amit megvettem anyamnak,mert megerzesem volt,h kell neki. Aztan ,amikor unnepen odaadtam,mondta,h gondolt ra,h milyen jo lenne,ha megvennem neki ajandekba.


Nagyon sok ilyen van. Hallgatok ra.

2020. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!