Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt megcsinálni...

Hogyan lehet azt megcsinálni Facebookon, hogy ha felteszek egy profilképet, azt ne lehessen likeolni, se hozzászólni, se megosztani?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet. Ha felrakod akkor ezt fogadd el!!
2020. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
amikor feltöltesz új képet be lehet pipálni, hogy ne csináljon róla posztot
2020. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Azt hiszem van egy olyan lehetőség profilkép féltöltésénél, hogy "megosztás az idővonalon", ha az nincs kipipálva, akkor nem lehet majd likeolni
2020. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szerintem viszont úgy hogy a láthatóságát lelakatolod (azaz csak én-re állítod). Úgy tudom hogy a profilkép akkor is látható lesz, csak nem lehet megnyitni teljes méretben, és nem lehet rá reagálni sehogyan.

De én ezt csak hallottam - szóval csak tipp...

2020. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beállítod, hogy csak te láthatod, ami a neved alatt fogsz látni, miután kiválasztottad az adott képet. Megnyitni meg lehet, de senki nem tud se likeolni, se hozzászólni, se megosztani.
2020. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!