Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Hogy lehet úgy megcsinálni Facebookon a profilképet/videót, hogy ne lehessen reagálni rá és hozzászólni?

szept. 11. 21:53  Privát üzenet  

A válaszok
Láthatóságot állítsd "Csak én"-re.

# 1/4Időpont szept. 11. 21:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nemlehet.

Kiraktam a profilvideót,üzenőfalamon megjelent ,de a bejegyzés láthatóságát nem lehetett állítani,csak az üzenőfalról elrejteni

# 2/4Időpont szept. 11. 23:09 Privát üzenet
Hát nem tudom nekem lehet, és akkor nincs ott a comment szekció és a reagálás...

# 3/4Időpont szept. 12. 21:14 Privát üzenet
Viszont ezt csak profilképpel próbáltam...

# 4/4Időpont szept. 12. 21:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facebookon hogy lehet a profilképet úgy megcsinálni hogy ne lehessen hozzászólni se lájkolni?
Hogy lehet facebook-on megcsinálni, hogy a profilképemet kitegye megint a facebook, h "xy megváltoztatta a profilképét"? (de végig ugyanaz a kép).
Láttam egy olyan profilt a facebookon, ahol nagyba mutassa a profilképet. Hogyan lehet azt megcsinálni?
Melyik képszerkesztő programmal lehet megcsinálni a facebook profilképet, úgy, hogy az egész kép benne legyen?
Hogy lehet azt megcsinálni facebookon, hogy mikor ki rakok egy új profilképet ne jelenjen meg az üzenőfalamon, tehát ne lehessen kommentálni, lájkolni?
Facebookon hogy lehet megcsinálni, hogy a profilképet ne lássa "idegen" még kicsi méretbe se? Hanem azt jelezze, hogy nincs kép?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!