Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te megszoktad a vásárlási...

Te megszoktad a vásárlási korlátozást?

Figyelt kérdés
Nekem nem megy, sőt senkinek a családban. Mindig az üzletek előtt figyelmeztetjük magunkat a kiírásnál, hogy nem mehetünk még be mert nincs dél. :D Pedig sokszor előfordult már, hogy hoppon maradtunk, volt hogy egy órát ültünk kint a kocsiban, mégsem megy.
2020. máj. 7. 16:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"Posta este 6-ig?" - Budapesten, igen.
2020. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

De más települések is vannak, ahol van 6-ig nyitva tartó posta.

[link]

Nekem a problémám abból adódik, hogy csak rövidebb munkanapon jutok el, ha jön valamim, és más nem tudja átvenni helyettem. Bedolgozok egy cégnek a főállásom mellett, ők pl. minden hónapban tértivevényesen küldik a megbízási díj igazolást, azt nem dobják be postaládába.

2020. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

79%

Természetesen elhiszem, csak úgy elvigyorodtam, hogy mit nem adnék ha 6-ig lenne nyitva. :)

Ismerős, én szerencsére néha tudok itthonról dolgozni, és akkor el tudok sétálni postára napközben. Ha el kell mennem dolgozni, akkor kilátástalan. :D

2020. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem hogy 9-12 között nem megyek, azzal nincs semmi bajom. Ami baromira idegesít, az a létszám korlát. Tehát pl. DM-ben lehet 15 vásárló. Többi a bolt előtt vár. Letojom, odébbállok, amit venni akartam, van a Sparban is. Ja, ott is állnak kint a vevők a bolt előtt. Oké, elmegyek az újságoshoz. Ott meg ki van írva, hogy egyszerre két vevő lehet a boltban.

Felétek is így van?

2020. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk postán van ilyen sorbaállás, annyi ember lehet bent, ahány ablak van.
2020. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!