Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék ötletet kérni és...

Szeretnék ötletet kérni és tanácsot erőszakos, rátelepedő, lehúzó emberek ellen. Ki volt hasonló ember mellett és sikerült tenni ellene, ha igen hogyan? Folyt.

Figyelt kérdés

Sajnos kissé ingatag egy ideje a fizikai állapotom és e miatt lelki erőm sem fix úgy .


Fiatal nő vagyok, de nem bírom már az energa vámpÍr és a tapadó alakokat .


Harmóniára lenne szükségem .



Mit tehetek,hogy végre a pozitív,valódi felkaroló ,erőt adó emberek közé jussak ?


Sajnos, most nehezen tudok csatlakozni ,gondolom az erőtlenség miatt is.


De azért fura,mert máskor is akadt vagy betegség vagy téli depi ,mégis akadt stabil ,kedves ember ,akik felé bátran léphettem.


2020. máj. 8. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szelektálj kíméletlenül. Én hiszem azt, hogy akivel ellenérzéseid vannak vagy már az elején nem kerek valami, azzal fölösleges vesztegetni az időd. Persze ezzel az illetékesek sosem értnek egyet, mert jaj, adj még egy esélyt, adjunk időt neki... P...ba az idővel! Le kell lépni könyörtelenül és továbbállni, ha valaki toxikus
2020. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondta: szelektálj. Rázd le, aki rád akaszkodik. Húzd meg a határt, ne állj le beszélgetni, jó pofizni csak mert "illik". Legyenek a válaszaid rövidek, tömörek, próbálj unottnak tűnni. Aztán lépj le, amilyen gyorsan csak tudsz... talán veszi a lapot.
2020. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megszakítani velük a kapcsolatot és kész, törölni, tiltani bármi. Csak azokkal foglalkozni akikkel jól érzed magad.
2020. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pyetro ***** válasza:

Magyarországon sok a depis, frusztrált, idegeskedő, kötekedő, haragtartó, mindent jobban tudó ember. Ezért időről időre belefutsz az ilyenekbe. Tapasztalatom szerint 7/10 ilyen emberből áll a társadalom szóval elbújni nem igazán tudsz a hülyék elől :D


Én azt mondom, hogy kell minden héten néhány óra vagy egy nap mikor fogod magad és kihasználod az "én idő" adta lehetőségeket.


Foglalkozz magaddal, csináld amit szeretsz, menj el egy parkba sétálni, vagy moziba, nézz egy filmet vagy napozz, olvass egy könyvet vagy csináld ami boldoggá tesz és sz*rd le a körülötted lévő világot.

Az emberek nem fognak megváltozni és ritka a jó barátság, jó közeg, azt viszont meg kell becsülni és a legtöbb jót kihozni belőle.

2020. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed jól magad valakivel, ne keresd a társaságát.

Új emberekkel kapcsolatban: ismerkedéskor ne úgy állj hozzá hogy "na, ő is biztos olyan lesz mint az eddigiek" és ne "keresd a jeleket azonnakl", csak ha megérzed: nem poz8itív rád nézve a társasága, akkor simán ne keresd.

Feladni az ismerkedést sose szabad.

2020. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én addig ütném az ilyeneket amíg mozognak.
2020. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!