Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi vagy ki segít abban, hogy...

Mi vagy ki segít abban, hogy jó életed legyen?

Figyelt kérdés
Mitől van jó életed?
2020. máj. 9. 14:37
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%

Én, mert a legnagyobb xar környékről az országban kitörtem, és teljesen más sorsot szántam magamnak, mint amit meg lehetett volna jósolni. Elvégeztem egy egyetemet, ami nem az utolsó az életemben. A férjem pedig minden nap szebbé teszi az életem, és okot ad, hogy reggelente felébredjek.

Jó életünk van, egészségesek vagyunk, ez nagyon nagyon fontos és szerencsés dolog, fiatalok vagyunk, nagyon tehetősek, rengeteget nyaralunk. A legtökéletesebb emberrel vagyunk együtt házasságban, és igaz barátaink vannak. Tudjuk értékelni a pillanatot, és azt a dolgot, ami megadatik nekünk. Gyerekek tudtunk maradni, és önmagunk lehetünk. Szeretjük a munkánkat. Az ég kék, a fű zöld, finomak az ételek, szép holmik vesznek körül, jó zene szól, mi sok mindennek örülünk, kell is, mert az élet amúgy nehéz.

2020. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
81%
Én. Én tanultam hogy kiszakadhassak a bántalmazó családomból, miközben mindenki leszart. Utána szintén én dolgoztam éjszakánként hogy egyetemet végezhessek. Most megintcsak én gyúrok arra, hogy a lehető legjobb életem legyen, de szerencsére már nem vagyok egyedül, a párommal egyszerre gyúrunk a saját és a másik jó életéért is pl. hogy legyen majd házunk.
2020. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ki:

Anyukám

A párom

És a barátaim


Mi:

Részben az, hogy amíg tanultam, anyukám eltartott és kaptam tőle saját otthont

Az, amit tanultam, hiszen stabil megélhetőségem van és jó fizetésem általa

A sport mindig is egyben tartott testileg és lelkileg is, szerintem ha nem lenne, nem lennék boldog annyira

És a kiskutyám. Minden pillanatban a kis mosolygós arcával ahogy rám néz :)


Attól van jó életem, hogy nem kellett végigszenvednem a fiatalkorom, hogy tudjak hol lakni, hogy nem kell mindig mindenen spórolnom és nélkülöznöm, hanem nagyjából kényelmes életet élhetek, hogy nem stresszelek annyit emiatt és mert a sport lenyugtat, hogy vannak emberek, akiktől kapok is, nem csak adok nekik és akiknek tényleg számít, hogy hogy vagyok, nem pedig "oldd meg magad, az élet mindenkinek nehéz". Hogy elégedett vagyok magammal, mert jó az alakom és az egészségem és szerintem ez egy hihetetlenül felszabadító érzés. :)

2020. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én magam. Senki nem fogja megcsinálni helyetted a munkát és kitalálni mit is akarsz valójában.
2020. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg én segítek magamon, illetve a párommal egymáson.

Jó fizető munkánk van, amit mindketten szeretünk, megvan mindenünk, amire vágyunk és örülünk az apróságoknak is.

2020. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!