Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha visszamehetnél az időben 5...

Ha visszamehetnél az időben 5 évet, te mit tennél másképp? Mit cselekednél azért hogy az életed jobb legyen a mostanihoz képest?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdenék el kockulni értelmetlen játékokon. Inkább kezdtem volna el hamarabb edzeni.
2016. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1.-vel
2016. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 H.Patrik20 ***** válasza:
100%
Mindent mashogy csinalnek. Valamit el se kezdenek, meg se ismernek, van akit nem hagynek el, valamit jobban csinalnek.
2016. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Nyilván ha ténylegesen visszamennék akkor egy egy pillanatnál mást tennék,de ha így gondolok bele,nem változtatnék semmit...
2016. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van igen jó pár , a járatlan utat néha érdemes elhagyni de van mikor követni kell . Nyelvtanulást folytatnám , az első jelénél egy ismeretségnek munkának hogy zsákutcába tart komolyabban venném és befejezném .
2016. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ugyanazt tenném, mint az első válaszoló. 5-6 évvel ezelőtt kezdtem hanyagolni az edzést és a társasági életet, és választottam a kockulást. Nagy hiba volt.
2016. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az elhunyt apámmal több időt töltöttem volna.


A szomszéd csaj szerelmes volt belém sokáig (mint utólag kiderült) és én "vak voltam", csak jó barátnak tekintettem. Mára kész bomba nő lett.


Hamarabb elkezdtem volna az edzést.

2016. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 opened paradise ***** válasza:

A hibák is kellettek,hogy tanuljak.

De azért kicsit kioktatnám magam. Ne szenvedj senki miatt,kaphatsz jobbat,te ennèl többet érsz. Ha nem is vagy szuper jó,de van amikor többet érsz.

2016. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Másik középsuliba mentem volna.
2016. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is másik középsuliba mentem volna, valamint jobban tanultam volna, és mivel akkor még nem voltam igy elhizva, mint most, már akkor elkezdtem volna mérsékelni az édességeket meg a zsiros kajákat és elkezdtem volna sportolni valamit...Lehet, ha akkor odafigyelek magamra és elkezdek egészségesebben élni, mára úgy néznék ki, mint egy fitnesz modell és nem irigykedve bámulnám azokat a lányokat, akikért mindenki a nyálát csorgatja T3T

Mondjuk ezeket csak akkor, ha tudatában lennék annak, hogy ez egy második lehetőség. Ha mindent másképp csináltam volna, lehet, meg se ismerem a mostani barátomat. Ha vele nem találkozhatok, inkább maradok dagadt és hülye és fektetek bele 5x annyi energiát is abba, hogy abba az irányba mehessek tovább, amerre akarok :D

2016. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!