Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a gond a büfédiplomával,...

Mi a gond a büfédiplomával, ha mellette van szakmám, amiből megélek?

Figyelt kérdés
A végzettségemre nincs kereslet, de nem is a pénzért csináltam, hanem mert ez érdekel. Nem, nem a mekiben dolgozom, jól megélek a szakmámmal, mégis sok beszólást kapok, ha szóba kerül, hogy van diplomám.
2020. máj. 9. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
És? Kit érdekel? Szard le!
2020. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Semmi gond,egyik füleden ki a másikon pedig ki,nem érdemes többet foglalkozni negatív véleményekkel.
2020. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Akarom mondani egyik füleden be a másikon pedig ki.
2020. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb beszól valaki, mondd meg neki, hogy a diplomáddal kevesebbet keresnél.
2020. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Szard le. Nekem 3 diplomám van, egy "büfés", egy arra felhúzott természettudományos mester és egy műszaki.


A saját kollégáim kezdtek el büfésezni azért, mert van ilyen végzettségem is. Aztán mikor én mentem az ügyfélhez tárgyalni, mert belém több kommunikációs készség és humán érzék szorult, mindannyiuknak odavágtam, hogy "erre volt akkora a szátok, mikor emberhez szólni is inkompetensek vagytok“? :D

2020. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Csak annyi hogy így sok értelme nem volt.
2020. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!