Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik még a gyk-s chatzy?

Létezik még a gyk-s chatzy?

Figyelt kérdés
Régen, úgy 4-5 éve állandóan kaptam meghívót valami gyk-s chat oldalra, de már egy jó ideje semmi. Mi történt? Bezárt vagy csak leálltak a toborzással?

2020. máj. 10. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
téleg,régen én is nagyon sokat kaptam:D
2020. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, múltkor poénból megnézegettem a régi üzeneteimet és kipróbáltam a linket, de nem úgy látszott mint ami működik.
2020. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Én voltam ott sokáig, Black Forest chat volt a neve. Jó kis társaság jött ott össze, csak egy idő után mindenki tojt az egészre, és egyre több tag tűnt el onnan végleg, aztán már senki nem ment fel, végül meg az admin zárolta az egészet végleg.
2020. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kettő is volt egy időben, úgy emlékszem, mert volt hogy két helyre is kaptam meghívót. de a nevükre én már nem emlékszem, de az is lehet, csak összemosódnak az emlékek...
2020. máj. 10. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már nincsen
2020. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eskü mindjárt megkeresem és megnézem:D
2020. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6.0-s létezik még.
2023. okt. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És hogyan?
2023. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!