Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vera wang hogy lehet 70 éves?

Vera wang hogy lehet 70 éves?

Figyelt kérdés
Képtelenség az ilyen

#öregedés #verawang
2020. máj. 13. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok pénz, drága kozmetikumok illetve kozmetikai kezelések, plasztika(?), nagyon jó gének
2020. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nagyon jó gének, egészséges életmód meg persze a kozmetikumok és az esetleges beavatkozások
2020. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az azsiaiak eleve fiatalabbnak tunnek, emelle pluszban hozzajon, amit az elso irt.
2020. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Clay Morrow ***** válasza:
1949 június 27.-én született, úgy.
2020. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előbbieken kívül lehet szed még valamilyen kísérleti gyógyszert egy ideje ami jelentősen lassítja az öregedést. Pénze van rá és kutatók régóta komolyan foglalkoznak ezzel és nem biztos hogy minden ilyen kutatás publikus.

(eddig nem tudtam, ki ez a Vera Wang, de most legalább tudom)

2020. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, te milyen fotókat láttál róla, de én most rákerestem, és szerintem igencsak látszik rajta, hogy már nem 20 éves.
2020. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Nincs ebben semmi különleges, ez lenne a normális. Az a baj, hogy ti az ilyen 70 éves külföldi művésznőket az itteni piacokon és esztékákban fellelhető hetvenesekhez méritek, akik még anno mezítláb jártak napszámba, nyolcasával aludtak földpadlós házakban, majd három műszakban dolgoztak végig egy életet a vasműben, ahol az ember fél év alatt hármat öregedik...


De amúgy is, felénk az emberek tesznek nagy ívben önmagukra, mert ismeretlen fogalom számukra az egészség, szépség, divat, kinézet és egyéb újvilági lózungok, ehelyett a fél ország láncdohányos fotelbajnok. Ezt tetézi a 20. századi értelmiség tétele, miszerint a szép = buta, komolyan nem vehető, tehát még büszkék is voltak magukra, hogy jó rondák, mert akkor látják, hogy okosak. Zseniális. 10 dioptriás ókula, pókhas, elszabott nadrág, gyöngyöző homlok meg 4 szál haj a fejburán átfésülve volt a belépő, hogy valaki székfoglalót tarthasson egy valamire való intézményben. És ugyanezt megcsinálták az egyenjogúvá váló (férfiak elképesztő kinézeti szintjére lehúzott) női értelmiséggel is. Nem, nem azért néznek ki úgy felénk az öregek, mert megöregedtek. Sose néztek ki jól, mert össztársadalmileg lenézték a jólkinézést, egészséges életmódot, mindent.


Meg aztán egy ázsiai arc eleve jóval finomabb vonásokkal rendelkezik, mint egy karakteres europid, akinek a hatalmas orra, álla, homloka közé mélyülnek a még hatalmasabb nazális ráncok...

2020. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ázsiai
2020. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!