Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy akármilyen...

Hogy lehet az hogy akármilyen sorozatot kezdek el, a rendezőknek a főszereplők közül mindig sikerül egy az ideálomba passzoló karaktert teremteniük?

Figyelt kérdés
Ahányszor belekezdek egy sorozatba, mindig ott van az a bizonyos női főszereplő aki mind külsőleg mind belsőleg az esetem. Így az egész sorozat alatt ezen rágódom és nem tudom élvezni. Ilyenkor reménytelenül belezúgok egy sorozatkarakterbe. Tudom hogy ez beteges, de pont ezért szeretnék leszokni róla,bármi tipp?

2020. máj. 13. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Nőj fel agyilag, aztán keress magadnak a való életben egy csajt.
2020. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A sorozatokat amik minden korosztalynak valok föleg, eleve ugy csinaljak meg hogy legyen benne mindenfele karakter akikkel a nezö azonosulni tud.

Pl anno a Baràtok közt c sorozatban is mindog voltak öregek is felnöttek is làzado tinik is.


A diàkoknak szànt filmekben de erdekes, tinik vannak gimik meg szerelmek meg ugye az osztaly luzerei is meg az osztàly eminensei is meg a legmenöbb csàvo, meg az osztaly szépe.szovak egy tini könnyebben is azonosul egy tini szereplövel.


Magyaran direkt ugy vannak a szerepek megirva eleve hogya célközönség tudjon vele azonosulni.meg a föhösbe "szerelmes" legyen minden nö.lsd Titanic

2020. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!