Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, ezzel már leírná magát...

Fiúk, ezzel már leírná magát egy másik (ismeretlen) ember a szemetekben? Akármilyen élethelyzetben

Figyelt kérdés
Ha nem köszönne meg valamit nektek amit amúgy illene megköszönnie. Ennyi elég ahhoz hogy unszimpatikus legyen valaki?
2017. júl. 17. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sose tulajdonítottam nagy szerepet pár szónak. Van aki azon képes vérig sértődni valakire hogy egyszer nem köszön előre. Én sose értettem. El is lehet gondolkozva az ember vagy bármi.

Jelen esetben is attól még lehet hálás az illető hogy egy szó nem csúszott ki a száján.

Én nekem más elemek sokkal jobban számítanak a viselkedésében.

2017. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy nem köszönés, vagy egy meg nem köszönés még nem a világ vége. Ahogy az 1. is írta, lehet, hogy elgondolkodott, gondterhelt volt, fájt a feje, stb. De az biztos, hogy fokozottabban figyelném a továbbiakban a stílusát. Ha kettőnél többször nem köszön vissza, vagy ajándékot nem köszön meg, akkor a későbbiekben is hajlamos lesz erre. Ekkor felejtős az illető a számomra. Külön érdemes még figyelni, hogy használja e az alábbi szavakat: szívesen, légy szíves, kérlek, szeretném
2017. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el rögtön, de én egyet értek azzal, hogy ,,a stílus maga az ember" :)

Egyébként volt már olyan hogy egy srác elhívott randira és mindig bunkó módjára bement előttem az ajtón, még akkor is, ha én nyitottam ki. De attól függetlenül, hogy jó fej volt, az ilyen kis apróságok sokmindent elárulnak egy emberről.

2017. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!