Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hazamennétek 2 hónap után az...

Hazamennétek 2 hónap után az idős szüleitekhez?

Figyelt kérdés

Március 14.-én voltam otthon utoljára és nagyon hiányzik mindenki de leginkább a kutyám. Én Pesten élek a szüleim otthon. 66,69 évesek és a nevelőapukám rákos. Ti mit tennétek? Sokáig itt lesz a nyakunkon ez a vírus akkor soha ne menjek haza?


23/L


2020. máj. 14. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Én hazamennék, DE a te esetedben ők teljesen veszélyeztetettek, így extra óvatossággal, pl kint maradnánk az udvaron, tisztes távolban egymástól. Úgy is lehet beszélgetni, együtt ebédelni, stb. :)
2020. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Ahogy az előző írta, persze az óvatosság nem árt. De nekik is szükségük van rád, hidd el.
2020. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy lakasban lakunk..nem tudok kimenni a kertbe. 😞
2020. máj. 14. 13:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Hű, úgy mondjuk nehezebb. Nincs a közelben valami kevésbé frekventált szabad levegős terület?
2020. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy 130km-re laknak tolem es ha hazamegyek akkor ott kell aludnom. Annyira nehéz ez...
2020. máj. 14. 13:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Én 34 éves, Budapesten élek és dolgozom, szüleim 67, illetve 72 évesek, vidékiek. Alapvetően jól vannak, tehát súlyos betegségben nem szenvednek szerencsére, de azért az elhízás, magas vérnyomás, cukorbetegség valamilyen szinten bejátszik náluk, és sokszor már ezeket is magasabb kockázatfaktornak titulálják. Én is márciusban voltam utoljára együtt velük "rendesen", azóta csak úgy találkoztunk, hogy lementem hozzájuk kocsival, és az utcán beszélgettünk egy kicsit, meg csomagoltak egy kis házi kosztot, azt átvettem tőlük. Én úgy vagyok vele, hogy egy darabig még kivárok, és marad a fenti megoldás. Sajnos én bejárok mindennap dolgozni, nálunk nem volt home office egyáltalán, szóval hétköznapokon folyamatosan emberek között vagyok, így még nagyobb az esélye, hogy akár teljesen tünetmentesen, de terjeszthetem a kórt. :(
2020. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt még nem szabad hivatalosan.

Én karácsonykor voltam otthon utoljára,szintén Pesten élek,és hasonló korúak a szüleim.

Én még nem mennék haza a helyedben.

2020. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja, hát ott nem aludnék. :(

Nekem is hiányoznak a nagyszüleim, de inkább beszélünk egy darabig videochaten, mint hogy (esetleg pont miattam) ne beszélhessünk soha többé.

2020. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ahh..nem birom en ezt mar lelkileg. Elotte minden hetvegen hazamentem. Elmondhatatlanul hianyoznak..az idos kiskutyam is nagyon. Nekem igazabol az az otthonom. Itt Pesten en csak dolgozom de minden hetvegen hazamentem eddig. A baratnoim otthon vannak, itt teljesen maganyos vagyok. Ami a legrosszabb,hogy ugy nez ki hamarosan visszamegyunk home officebol irodaba es abban az esetben meginkabb nem mernek hazamenni, mert biztosan elkapnam.
2020. máj. 14. 13:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Pont most beszélgettem erről a lányommal, aki Bp-en él a párjával, mi pedig 180 km-re tőle és lakásban lakunk, nem házban. Itt is aludnának. 60 és 62 évesek vagyunk, magas vérnyomás, érrendszeri betegségekkel. Már annyira hiányoznak. :( Beszéltük, hogy Pünkösdre hazajönnek, illetve értük mennénk autóval, hogy ne kelljen tömegközlekedni. Előtte pár nappal csináltatnának egy tesztet. Mindketten home office-ban nyomják. Nem tudom, így mennyire lenne biztonságos. Annyira rossz ez így.
2020. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!