Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan indul a reggeled,...

Hogyan indul a reggeled, miután megébredsz?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 16:50
A kérdező szavazást indított:
Legtöbbször teljesen kipihenem magam, megyek végzem a dolgomat, nincs semmiféle reggeli rituálém
Felkelek és jöhet egy kis reggeli torna
Felkelek és összedobok valami kaját
Felkelek és zuhanyzok egyet
Gyorsan egy csésze kávét és/vagy egy szál cigit
Álmosan, fáradtan, kicsavarva, alig tudok kikelni az ágyból
Cirógatom a páromat és hozzábújok picit, mielőtt kikelnék az ágyból
Magányosan, bár lenne, aki mellett ébredhetnék
Legtöbbször eléggé másnaposan
Nem igazán szoktam felkelni dél előtt
46 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Igy szokott kinezni -> ebredes, mobilnyomkodas kb 10-15 perc, pisi, fogmosas / arcmosas, vagy zuhanyzom is es akkor ezek akozben mennek, aztan kave, cigi, cigi utan leulok a fotelbe a kavemmal es mobilnyomkodas amig megiszom, ez altalaban fel ora-40 perc, de ezalatt meg kimegyek 1-2 cigire, amig van kave. Ha nem zuhanyoztam kave elott, ekkor zuhanyzom, aztan kezdodhet a nap.

Amugy ebredes utan mar full eber vagyok, csak szeretek reggel lustizni.

2020. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ébredés után egy kis jóga, utána kimegyek locsolni, csinálok egy teát, megiszom és megreggelizek, addig átfutom a híreket vagy nézek valamit youtube-on. Ha megittam a teát, kezdődhet a nap.
2020. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ébredés után kimegyek a levegőre és bontok egy hideg energia italt és elszívok egy cigit.

Utána egy zuhany, felöltözök és indulhat a nap.

2020. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy ideje nem jól, mert 4h. fele kelek valami oknál fogva, ami nem jó. Nem szeretem már ezt az egészet...
2020. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hétköznap: de "jo" szinte már bent kéne lennem meloban màr megimz késö van, o kávé sincs, most kiteregessem az ejszakai plusz mosàst vagy hagyjam már meint a gépben? -agymenések,tusolas öltözes smink, ha elkenem véletlen jovanazugy most es rohanàs.

Hètvége: Újabban félálombol figyelem a szervezetem, hogy mitöl ébred meg (ha nem állitok orát es nincs környezeti zavar sem)mitöl jön ez az érzés, hogy fel akar kelni,mikor en amugy nem akarok, direkt vissza fordulok tovàbb aludni, de valami belülröl felkelt. Jo lenne tudni, hogy mi ez a "lökés"amit a szervezet mér ràm es nem is én akarom.

De volt ilyen kávézásnál is, hogy csak ücsörögnék, nem akarok haladni, de vmi belsö "erö"meg felállit, mintha azt nem is én irányitanám. Kivàncsivà tesz hogy mi az ami igy "lök"belülröl es miért. Mièrt ne aludhatnék 24 oràt akàr ha ugy akarom? Aztán kezdödik a szokàsos hétvége.

2020. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Hű mekkora f*szságot álmodtam már megint, remélem, időben keltem"

Avagy felébredek, megnézem az órát, ha van még időm, fél-1 órát fetrengek, daydreamingelek, kicsit telefonozok az ágyban, aztán pisi, reggeli és utána teszem a dolgom.

2020. máj. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Két hónapja kint vagyok külföldön, itt ragadtam. Nincs tennivaló, rohadt uncsi az egész.

Minden nap felkelek 10 és délután kettő között, ha ettől hamarabb kelek, akkor fúrnak (amúgy itt minden nap fúrnak szinte), aztán kimegyek a fürdőbe, készülök, elmegyek édesanyàmmal a boltba, reggelizek, főzünk, eszünk, ezután pedig fetrengek, vagy beszélgetünk, vagy játszok a telefonon. Éjszaka pedig edzek 1-1,5 óràt.

Várom a napot mikor hazamehetek

2020. máj. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy hetkoznap: alig birok kikelni az agybol, de rohanok a csesze kavemhoz, miutan bevettem a gyógyszerem.

Egy hétvégén amikor egyedul vagyok itthon: kipihentebb vagyok mint hetkoznap, bar ilyenkor is egy kicsit meg fekszem, jo lenne ha itt lenbe a parom, akihez hozzá tudnek bujni.

Amikor a parommal vagyok: ebreszt, hogy hozzak neki kavet, de meg osszebujunk, neha szeretkezunk egyet.

25/L

2020. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*lenne
2020. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!