Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom abbahagyni az arcom...

Nem tudom abbahagyni az arcom nyomkodását?

Figyelt kérdés

Már tulajdonképp nincsenek is pattanásaim, ha igen, akkor is csak nagyon ritkán és nagyon picik, viszont mitesszerem annál több. Már megfigyeltem, van egy ciklusa, egy örökös körforgása ennek az egész folyamatnak. Szép, tiszta az arcom. Megígérem magamnak, hogy én aztán soha többet nem fogom nyomkoni az arcom, majd jön egy nagy stresszhelyzet, marhára ideges leszek és hogy levezessem a feszültséget, szétnyomkodom a fejem. A legtöbbször persze óriási sírás-rívás, hiszti lesz a dolog vége, ezt pedig még tetézi, hogyha csúnya a bőröm, sehova nem akarok menni, nem akarom, hogy senki lásson és minden programot lemondok ilyenkor, vagy ha nagyon nem tudok valami alól kibújni, akkor kiskapukat keresek és végigszenvedem az egészet. Amíg gyógyul az arcom, addig tényleg nem szoktam hozzányúlni. Végül ismét egész szép lesz a bőröm, eltűnnek a hatalmas puklik és vörös foltok, majd egy stresszes nap után ismét odállok a tükör elé és akkor már nincs megállj.


Valaki, aki szenvedett hasonló problémától, hogy oldotta meg?


Piszkosul szenvedek így, mégsem tudok változtatni.


2020. máj. 16. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
A tanács: hagyd abba.
2020. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha ez ilyen egyszerűen menne...
2020. máj. 16. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Akaraterő nélkül nem fog menni. Ha nincs annyi lélekjelenléted a stresszhelyzetben, hogy az arcnyomkodás helyett másban vezesd le a veszkót, akkor nem fog magától elmúlni.

Szerintem tarts kéznél mindig valamit, amivel babrálhatsz, vannak kifejezetten erre való stresszlevezető játékok, vagy kezdj el pukkanófóliát nyomkodni. Ha megoldható, ne legyen mindenhol kéznél tükör, vagy tedd nehezebben elérhetővé, hogy mire hozzáférnél, addig legyen időd észhez térni.

2020. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hú én is sokszor csinálom ezt sajnos, de akkor 3-4 napig bőrradírozok napi 1x és nagyjából elmulnak a foltok meg gyógyulnak a sebek gyorsabban
2020. máj. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Wishről régebben rendelhető volt valami pattanás-kinyomó szimulátor :D

Hatalmas baromság, de arra, amikor csak az érzés hiányzik, tökéletesen megfelel

2020. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!