Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szokhatnék le a mitessz...

Hogyan szokhatnék le a mitesszerek nyomkodásáról?

Figyelt kérdés

Régóta próbálok leszokni a nyomkodásról, mert tudom, hogy akkor csak rosszabb lesz a helyzet. De sajnos az arcomon, a hátamon és a mellkasomon elég sok mitesszer és pattanás van, és gyakran kapom rajta magam, hogy kaparásom őket. Többször elhatároztam már, hogy leállok a kaparásról és a nyomkodásról, de ha meglátom magam a tükörben, kísértést érzek, hogy nyomkodjak.

Kérlek, segítsetek! Hogyan szokhatnék le erről a rossz szokásról?

A válaszokért előre is hálás köszönet.

17l



2018. máj. 18. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Étkezz egészségesen, ne egyél össze-vissza minden sz..rt, igyál napi minimum 2 liter vizet, sportolj rendszeresen és máris nem lesz pattanásod, se mitesszered annyi, vagy egyáltalán nem is lesz.
2018. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Járj kozmetikushoz. Egy jó kozmetikus tényleg csodákat tesz!! Illetve nézegess képeket olyanokról, akiknek a pattanások után hegesztő az arca. Nem azt mondom, kapargatas nélkül is megmaradhat a nyoma, de ha kapargatod, szakszerűtlenül nyomkodod, sokkal nagyobb, mélyebb seb, hamhiany alakul ki és csúnyább annyira marad meg, mintha békén hagytad volna vagy szakszerűtlenül lenne eltávolítva.
2018. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fu most látom hogy milyen ertelmesse tette a kommentemet az autocorrect. Bocsi!
2018. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de igazából nem az eltávolítással van gondom. A keresztanyámtól kaptam krémet, ami használ , de amint elkezdem a nyomkodást, megint csúnya lesz a terep. Úgyhogy igazából a nyomkodással van problémám, mert ha le tudnám szoktatni róla magam, nem lenne olyan nagy a gond.
2018. máj. 18. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress rá arra a címszóra, hogy acne scars és nézegesd a képeket.
2018. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rakass műkörmöt, mert úgy nem tudod nyomkodni.
2018. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem dermatillomániás vagy. Ha nem, akkor bocsi, de azért nézz utána :) elvileg kezelhető, lehet, hogy érdemes pszichológushoz fordulnod.
2018. máj. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!