Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Öngyilkossági kisérlet, túlélők?

Öngyilkossági kisérlet, túlélők?

Figyelt kérdés
Van itt valaki olyan, aki már követett el öngyilkossági kisérletet, de nem sikerült, viszont megváltozott az élethez való hozzáállása, és a dolgait rendbe hozta? Vagy esetleg akinek félig-meddig sikerült (pl.: felakasztás), de megmentették, milyen "élmény" volt?

2020. máj. 17. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Nekem csak olyan volt eddig hogy azt a fajdalmat ami bennem van (szakitas utan)nem akarom.

Nem akarom azt erezni arrol tudni arra gondolni hogy az marcangoljon.

Szoval volt bennem ez a fajdalom igy direkt figyelemeltereleskepp kontaktokat kerestem bulik stb

De ugy sem volt jo a fajdalom bennem maradt.

Igy nyugtato pia drog ugy egyszerre.

A fizikumomat màr nem éreztem abszolut. Ülni sem tudtam mert "lefolytam" a székröl is, azaz nem tudtam iranyitani a testem de totàl tudatomnàl voltam pedig.

Képszakadàs.

Korhàz.

Hànytam. Mellettem feküdt egy tök helyes srac es ugy végignézte az egeszet de màkom volt, mert szolidarizàlt velem :)

Màsnap jött értem egy masik exem. Sokat segitett lelkileg abban hogy menjen tovabb az élet, noha iranta semmit nem èreztem kb.

Semmiféle vàltozàs nem volt bennem utana, nem akartam màs lenni, meg a vilàgot sem megvàltoztatni.ugyanugy ment tovabb az élet ahogy addig is.


Az az egy viszont most èrdekes, hogy igy visszaemlékezve egyszerüen nem ugrik be melyik sràc miatt készültem igy ki.

Szoval amit akartam, hogy eltünjön az a fàjdalom, az olyan szinten eltünt mintha agymosàson mentem volna àt, még az sincs az emlékeimben hogy ki miatt volt ès mièrt.


Talàn hipnozissal azert lehet vissza lehetne hozni, meg olyanokkal, ha visszamennék a multba agy multbeli helyekre, biztos beugrana. De nem is akarom tudni, az az igazsàg.

2020. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*ugy értem azt hogy "csak olyan volt eddig"hogy en semmi különösebbet nem akartam, nem akartam meghalni, megvàltozni, megvàltoztatni bàrmit, en csak zt a fàjdalmat nem akartam èrezni, hogy az bennem legyen.
2020. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
itt most valami durva dologra gondolok, tehát pl. aki túlélte hogy elütötte a vonat, vagy felakasztotta magát, és olyan élmény érte a "kísérlet" közben, hogy normális élete lett utána
2020. máj. 21. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is elég durva
2020. júl. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!