Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a vicces/poénos abban,...

Mi a vicces/poénos abban, hogy egy ember maszkban ül az autóban?

Figyelt kérdés

Sok helyen látom hogy ezen szórakoznak az emberek, hogy haha, van aki maszkban ül a kocsiban, de nem értem a poént.

Én se piszkálom a maszkomat addig amíg az élelmiszerboltból átmegyek a pár percnyire levő patikába, mert nem szeretném a szükségesnél többször tapizni, le- és felvenni amiatt a 3 perc miatt.

Én is szeretnék nevetni, mint pl. az elálló füles képeken. :)))

De itt most nem értem, mi ebben olyan nagyon vicces..?? Miről maradtam le? :))



2020. máj. 18. 08:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Az egyik embernek ez a vicces a másiknak meg az. Mondjuk én sem értem, hogy mi értelme van maszkban ülni a kocsiban, akár le is hajthaná az állára. Viccesnek nem mondanám, inkább furcsa.


Bár ha nem zavarja akkor igazából semmi közöm hozzá.

2020. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Az a vicces, hogy miért fél, hogy önmagát megfertőzi az autóban. Mert azokon röhögnek, akik egyedül ülnek a saját autójukban maszkban. Ez már túlzás.
2020. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2

De ezt nem értem, miért lenne túlzás hogy nem akarom szükségtelenül többször fogdozni a kelleténél?

2020. máj. 18. 09:06
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Felveszed mielőtt bemész valahova az egy.

Ugyanúgy egy, mintha akkor veszed fel, mielőtt beszállsz az autóba.

De nem tudom, ezért minek kell lepontozni. Te kérdeztél. Fogadd el, hogy nem mindenki ugyanúgy gondolkodik, mint te.

2020. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Eddig terjed a gondolkodásuk. Az, hogy kiszállnak a kocsiból, már eszükbe sem jut. Az meg csak a szokásos emberi tulajdonság, hogy belepofáznak mások dolgába, miért otthon veszi fel a maszkot és miért nem a bolt előtt. "Miért van rajta sapka vagy épp miért nincs?"
2020. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Amit írtál, az nem vicces vagy poénos, hanem mások (kissé bántó) kiröhögése indokolatlanul. Nem erre lettem volna kíváncsi.


Egyébként sem értem, neked hogy jön ki az "ugyanúgy egy"...

Egyik eset: Bemegyek az élelmiszerüzletbe, felveszem ehhez a maszkot. (1 érintés) Utána kijövök, beülök a kocsiba, átmegyek a patikába, vagy bármi más helyre ahol még dolgom van, bemegyek, elintézem a dolgom, kimegyek és leveszem a maszkot. (Újabb 1 érintés, összesen 2.)

Másik eset: Bemegyek az élelmiszerüzletbe, felveszem ehhez a maszkot. (1 érintés) Utána kijövök, leveszem a maszkot. (2 érintés) Beülök a kocsiba, átmegyek a patikába, vagy bármi más helyre ahol még dolgom van, felveszem a maszkot (3 érintés), bemegyek, elintézem a dolgom, kimegyek és leveszem a maszkot. (Összesen 4 érintés.)

A példámban csak két helyre mentem.

Az első esetben a maszk megérintése 2-szer történik meg, a második esetben pedig x számú boltot érintve x*2 alkalommal.


Hogy lenne ugyanannyi ez a kettő?

2020. máj. 18. 09:17
 7/13 nemaRendőrség ***** válasza:
55%

Mert nincs oka.

Nincs semmilyen fertőzés.

2020. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy oda-vissza mukodo dolog: te azon feszulsz, hogy rohognek ... O meg pont azon rohog, hogy mennyire feszulsz.


Ne foglalkozzatok egymassal. Hagy rohogjon amin csak akar, te meg ne foglalkozz azzal, hogy min rohog.


Jin Yang ...

2020. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Mo.-n mindig, mindenből nagyon sokan poént csinálnak. Sokan kikiabálnak értelmetlenségeket az autókból, vagy dudálnak a nőknek. Van ebben a társadalomban valami visszataszító, az tuti.
2020. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Hát én még ilyet nem láttam, de gondolom azért, mert semmi értelme a maszkot fenntartani, ha egyedül ülsz a kocsiban
2020. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!