Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy hogy nézhetek ki valójába...

Laukavok kérdése:

Hogy hogy nézhetek ki valójában? Sok helyen olvastam hogy a tükörképed az nem az igazi arcod mutatja. Viszont sok helyen meg azt olvastam, hogy amikor a tükörbe nézel úgy látnak mások is.

Figyelt kérdés
Csináltam egy selfie képet (tükröződés nélkül, meg egy hátsó kamerával készült képet. Megmutattam barinőmnek és szerinte egyik se adja át az igazi arcom, de ha választani kellene akkor a snapchates selfiet mondja valósnak.

#tükörkép #selfie #Hogy látnak mások
2020. máj. 18. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:

A tükörképet pszichésen alakítod. A valóságot mutatja, de a te szemeddel.


A fotó viszont már más téma, függ az objektívtől, lencsétől, finomhangolástól, háttértől, kép minőségétől, stb-stb. Az se lesz valós, de be lehet úgy lőni más által, hogy a leginkább hasonlítson rád szemmagasságban.

2020. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!