Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy utálom...

Mitől lehet az, hogy utálom az emberek többségét?

Figyelt kérdés
Felnőtt vagyok nem kamasz. Természetesen a családomat, rokonaimat nem, és ide sorolnék pár jó barátot akiket nem utálok. Azt viszont amikor idegenekkel beszélek, vagy olyan emberekkel akik tudom, hogy mindenkit kipletykálnak azokat az embereket nem szeretem, szépen megfogalmazva.
2020. máj. 18. 13:29
 1/3 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb ember arra sem méltó, hogy egy kavics szintjéhez soroljuk be őket.

Rengeteg az álszent, hazudozó, irigy, rosszindulatú, rossz ember.

Nem kell mindenkit szeretni. Sőt, ha te alapvetően jó ember vagy, egyre inkább nehezen fogod elviselni a gané embereket.

2020. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ember ilyen amúgy: a saját pereputtya az oké, de mindenki más nem jó. Ez lehet okkal-ok nélkül. Okkal, mert sok negatív embert látott már (piás, stb.). Ok nélkül: "Mert a Juci azt mondta a Sacira, hogy a Marika utálja, mert....".
2020. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megdolgoztak érte! Akit manapság átlagosnak lehet nevezni, az nem érdemel különösebb figyelmet. Monoton, együgyű, gyűlölködő lényekké vált, válik az emberek túlnyomó hányada és ez a hozzád hasonlóan gondolkodókat taszítja az emberi kapcsolatok építésétől, ápolásától.
2020. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!