Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gontoltok az ilyen emberek...

Mit gontoltok az ilyen emberekről? Ti szólnátok a feleségének?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, az illető bőven 30 felett, néhányszor találkoztunk csak, tavaly nyáron is irogatott, újra kezdte. Írt nekem a napokban, hogy mi lenne, ha megviccelném a barátomat azzal, hogy lefekszek vele (jelképes összeget is fizetne) és akkor rájönne, hogy engem, ezt a szép lányt el kellene vennie feleségül, mielőtt valaki elszeret engem tőle és hogy szívesen segítene ebben. Megköszöntem a gáláns ajánlatot és mondtam neki, hogy nem szeretném igényelni a segítségét és másét sem. Tovább próbálkozott, hogy nekem mi bajom és örüljek neki, hogy ő segítene nekem ebben. Tegnap este már nagyon feldegesített, hogy többször felszólításra sem hagy békén és szóltam a nevelőapámnak, mivel alkalmazottja volt, csak kirúgta hasonló dolgok miatt (írogatott az ügyfeleknek Facebookon, sok panasz volt rá, stb) és felajánlotta, ha nagyon nem bírok vele, akkor felhívja szívesen és elbeszélget vele. Szerintetek éljek ezzel a lehetőséggel? Vagy szóljak a feleségének, hogy a kedves férje (friss házasok) fiatal lányokat fűzöget? Letiltottam már, de a másik profiljáról is irogat, hogy nekem mi bajom van...

2020. máj. 18. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Screenshot. Aztán küldd el a párjának, hagy örüljön.
2020. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Letiltanám, ha nagyon nem bír magával akkor beállítanám hogy ne tudjon üzenetet írni nekem olyan, aki nem az ismerősöm.

Az a baj, hogy megmondanám én neki hogy elküldöm a beszélgetéseket a feleségének, de ő akkor annyit látna, hogy nekem írogatott egy "Gipsz Jakab" nevű ember, vagyis gyanítom a második, harmadik, x-edik profil már nem a saját nevén fut, hanem valami kamun.

2020. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én simán elküldeném a képernyőfotókat a feleségének, a helyében én is hálás lennék érte, ha valaki felnyitná a szemem. Egy ilyen alja féreggel szemben nem lenne semmiféle lelkiismeretfurdalásom.
2020. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

2 vagyok

Még annyi, hogy ha minden profilja a saját nevével működik, és látszik hogy ő az, akkor természetesen elküldeném a feleségének a screenshotokat.

2020. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
A helyedben mindenhol megszakítanám vele a kapcsolatot, viszont a feleségben nem szólnék. Egyrészt kivülállóként semmi közöd kettejük kapcsolatához, másrészt nagy eséllyel eleve kibeszélné magát, hogy te akartál töle valamit, és most így akarsz bosszút állni, harmadrészt meg lehet, hogy a feleség eleve tudja, csak nem érdekli.
2020. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Miert adtad meg neki a szamodat? Hogy a fenebe tud irogatni, ha csak apad alkalmazottja volt? En meg soha nem tudtam a fonok lanyanak a szamat.
2020. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy megadtam a számomat, Facebookról van szó.
2020. máj. 18. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a nejének, vagy legalább fenyegesd meg először, hogy ha nem áll le, akkor lebuktatod.
2020. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Túl azon, hogy itt most nem telefonról van szó, nem igazán értem hogy ebben mi lenne a nagy csoda. Engem is zaklatott már pasi telefonon, egy ismerősömtől elkérte a számomat. Miért kéne ehhez önként megadni?

2020. máj. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!