Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintedtek Dorci az Exatlonb...

Szerintedtek Dorci az Exatlonból jó csaj?

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 21:10
A kérdező szavazást indított:
Nagyon!
Elmegy
Nem
69 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Szegény nem tehet róla, de Babie baba feje van.
2020. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Clay Morrow ***** válasza:
68%
Feje elég fura, számomra visszatetsző, de teste fiatal, feszes, így összképben nem rossz, pár képen jóval jobban néz ki, mint a többin, tehát elmegy.
2020. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Gyönyörű, fiatal csaj. Viszont, ezen az oldalon valamiért nagyon szeretik szidni.
2020. máj. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Arcra nem, testre egy átlag nagyon fiatal sportoló. Személyiségre meg egy legalja buta, arrogáns pitsa, akiből 30 éves korára egy végtelenül gonosz és megkeseredett, rosszindulatú dög lesz.
2020. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem szèp lány, viszont nem minden a külső. És amit mutat magából az exatlonba az nagyon ellenszenvessé teszi. Tehát összességében szépnek szép, de sose jönnék össze vele
2020. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bringásjoci válasza:
92%
Bogi jobb csaj,nekem a Szandi jött be.
2020. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép arca van és jó alakja, ezt lanykent mondom, de ez nyilván szubjektív. De! Ahogy beszél az botrányos, nagyon intelligensnek gondolja magát, de buta mint egy kő. Az a flegma, bunkó stílus amit megenged magának, az egyszerűen undorító.... Bogival amit muvel... Szerintem már mi nézők szegyenljuk magunkat helyette... Azt is érdemes megfigyelni, hogy akikkel jóban van azokhoz is néha olyan visszataszító hangnemben szol hozzá. Egyszóval alpári az egész csaj.
2020. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet nem véletlen szidják sokan :D Arcra szegény nem szép, testre csinos, stílusa... Kritikán aluli. Az egész viselkedésével annyira undorítóvá válik az egész csaj, hogy hihetetlen
2020. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is nagyon szép lány volt csak az idő előrehaladtával a viselkedése egyre csúnyábbá tette.. Meg ha visszanézem a képeket szerintem sokkal szebb volt úgy amúgy is az elején.
2020. máj. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
nagyon megbasznám
2021. júl. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!