Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az iskolába van egy utálom,...

Az iskolába van egy utálom, akit senki sem kedvel igazán, de nem merik megmondani, neki és úgy teszten mintha kedvelnék. De enkem meg szekál a csaj. Mit érdemes tennem ellene?

Figyelt kérdés

Nem tettem semmi rosszat. Annyi, hogy szeretem a bts-s és olyan bulcsiban voltam és leszólta. Én nem nagyon válaszoltam neki, majd megint leszolta egy bts fan előtt, akkor már mondt, hogy: tetsziik? -ennyi.

Majd piszkál a magasságom miatt, egyszer ameglengettem a haját az arcáma ezért, de nem nagy cucc. Nem tok vissza vágni neki.

Kitepte a hajszálam vodoo babához, a rajzomat meg facebookon kinevette.

Egy rajzorán oda mentem a barátnőmhőz és azt mondta: már megin' itt vagy?

Majd kibeszelét és röhögtek rajtam. Kérdeztem hogy annyira csúnya vagyok? - igen.

Majd hogy nem kell mindenkinek kedvelnie egymást. Nem kell hogy kedveljen. Nekem is van olyan akit utálok az osztályba, de én nem szekálom úgy hogy leégetem.

Nyilvánosan annyit tettem hogy a beképzektek neveit doga hosztásnál többször nem tudtam és már beszóltak.


Ja és dadogok, így ezért nem akarok úgy beszólni mert nagyon gázul jönne ki.


2020. ápr. 23. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Nekem bejössz. <3
2020. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
63%
Helyesírási szótár mondjuk hasznos dolog!
2020. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom. Siettem.

Am. Láttom, erre már nem kapok választ

2020. ápr. 23. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha bátor vagy akkor pofozd fel, rugdosd meg kb, mert az ilyen nem ért a szép szóból. Jegyezd meg, az erőszak nyelve az egyetlen, amit kivétel nélkül mindenki megért.

Szóban: megint itt vagy!? Mi közöd van hozzá!? Az a baj, hogy te vagy itt és még mindig lélegzel!

A rajzról: irigy vagy, mert ze még a saját nevedet sem tudod leírni jegyzetfüzet nélkül. A rajzom, ha nem is tetszik, de az biztos, hogy még így is sokkal szebb, mint a tükörképed!

Küldöd: csúnya vagyok!? Megnyugtató a tudat, hogy nálad csúnyább senki nem lehet, igy még én is szebb vagyok nálad. Vagy: ha igazán csúnyát akarsz látni akkor nézz tükörbe! Csúnya: magadról beszélsz kisanyám, mert rajtad kívül másra nem illik rá ez a jelző! Vagy: legalább te szép vagy. Nagyon hasonlítasz arra, amit reggel kisz***artam.

Pulcsi eset: nem tudom mi az a bts, de mondhatod: anyád adta kölcsön. Vagy: nekem legalább jól áll. Neked csak a bakancsom állna jól a pofádban.

Amúgy mondd neki: örülök, hogy ilyen sokat foglalkozol velem, biztos fontos része vagyok az életednek. Fordítva ez nem mondható el, túl jelentéktelenek vagy.

Ha nem akarod mondani, akkor meg is írhatod neki ezeket.

2020. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!