Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni a világ...

Mit lehetne tenni a világ pusztítása ellen? Miért csinálja ezt az emberiség?

Figyelt kérdés
Például a Mauna Kea tetejét is eltorzították eszközökkel. A Nagy-korallzátony is veszélyeztetett a szénkitermelés miatt. Egyre kisebbek a hegyek, Magyarországon szinte nem is volt ezen a télen hó! A tengerszint emelkedik. A tv-ben most ezt a koronavírust pofázza, és az egyik oldalról azt hallom egy rosszul elsült katonai fegyver az amerikaiktól a másik oldalról meg azt hogy az állatoktól kaptuk el mert belenyúltunk az eddig nem zavart esőerdőkbe! :( Nagyon nyomja a szívemet ez a gond és már megváltoztattam 5 éve az életmódomat nem használok se biciklit se kocsit, lóval közlekedem. Lehet furán hangzik de nem sokszor használom. Saját ellátásom van több hektárnyi föld. Az energiát pedig napelemből szerzem be. A boltban alig veszek dolgokat mindent én csinálok a saját tanyámon. Örülnék ha több ember folyamodna ehhez hasonló életmódhoz. Az én véleményem az hogy az emberiség a föld vírusa ami nem fél évig tart mint a korona :/! Mért csinálja ezt az emberiség? Mit lehetne tenni ellene? Miért kell belenyúlni a természet eddig békés övezetébe? Miért nem elég ez az embereknek? Az űrben rengeteg szemét van hála nekünk. Ez engem nagyon elszomorít!

2020. máj. 19. 11:40
 1/7 anonim válasza:
73%
Semmit nem tehetsz a világ pusztulása ellen.Az a helyzet hogy Istenben vagy az ördögben vetett hit nélkül nem fogod tudni megérteni a világ alakulását. Az emberiség pusztulása elhatároztatott a dolgok csak rosszabbak lesznek. Ha nem hiszel a szellemvilág létezésében semmit nem fogsz megérteni sosem.
2020. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van nagyon sok ember aki nem hisz a szellem világban. Én is köztük vagyok! Nem is akarom megérteni a világ kialakulását, más viszont igen és közben pusztítják a földet. Inkább leszek tudatlan mint romboló. Azért köszönöm a választ/véleményt!
2020. máj. 21. 10:29
 3/7 Miss Endzsi ***** válasza:
69%
Meg kell értened, hogy a Föld nem pusztul, köszöni jól van, lesz is. Ez csak a saját egónk, mert élni akarunk. Akik elszennyezik a szegények élőhelyét, azoknak is mindegy, mert ha úgy van költöznek jobb éghajlatra, föld alá.
2020. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a társadalom hanyatlását kellene megállítani.
2020. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Kevesebb gyereket kell csinálni. Nem csak az afrikaiaknak, ázsiaiaknak, hanem MINDENKINEK.
2020. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves #3 a sqrkok olvadásából és a tengerszint emelkedéséből kétlem hogy jól van a bólygónk. Nem fog elpusztulni ez tény maximim mi pusztulunk ki. Utána vidáman él gondolom tovább.

#4 van elképzelésed hogyan állítsuk meg a társadalom hanyatlását?

#5 miért fosztanád meg a következő generációt az élettől? Tudod egy anya/apa életében boldogság a gyermek. Én amúgy 2 éve még azt hallottam hogy "kiment a divatból" a szülés.

2020. máj. 31. 06:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, az ember túl van szaporodva, amit vagy saját maga fog szabályozni, vagy a természet előbb utóbb, de abból nem lesz köszönet. Jönnek majd még durvább vírusok és katasztrófák. Nem azt írtam, hogy ne legyen ezentúl több gyerek, de elég 1-2 egy családban, nem pedig 3-5-8 meg kitudja még mennyi. Amúgy meglepődnél hogy a világon évente hány gyerek születne meg ha mindenki csak akkor vállalna ha tényleg szeretné, nem pedig kényszerből, társadalmi nyomásból mert ez a nők dolga, erőszakból vagy pénzért. Megsúgom, fele ennyi se mint most.

Ez a karantén időszak meg pont érdekes volt, mert a két hónap összezártság alatt a legtöbb szülő már olyan látványosan szenvedett és szabadult volna a legnagyobb boldogságuktól és csodájuktól, hogy csak a fejemet fogtam.

2020. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!