Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lerugdossam ezt a kölyköt a...

Lerugdossam ezt a kölyköt a buszról?

Figyelt kérdés
Itt ül velem szemben egy tizenéves hülyegyerek a buszon, maszk nincs rajta. Mit csináljak vele?
2020. máj. 19. 11:46
A kérdező szavazást indított:
Le kell rugdosni a pitsába, hogy megtanulja.
Nem szabad bántani, ő így lázad.
Fideszesek a szülei, nekik nem kell betartani a szabályokat, főleg amit a nem fideszes főváros hoz.
Rendőrt kell hívni, attól majd összekaksizza magát.
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
És vagy annyira szánalmas, hogy erről kérdést írj ki, és mégszánalmasabb, hogy élőben még a tizenéves hülyegyereknek is félsz szólni, és mégszánalmasabb ennél is, hogy azt hiszed, majd a maszk fog téged megvédeni, hogy elkapd a vírust. :)
2020. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Az emberek frusztracioit a szabàlyok hatàrozzàk meg?

Barmit kitalàlnak fent, az atlag allampolgar onnanstol mindig valami rendfenntarzonak erzi magàt.

Erdekes ennek a pszichologiaja.

2020. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Múltkor én is láttam egy ilyen pitsát a buszon. Még a külföldiek is húztak. Maszkot, ő meg ott virított a púderea pofájával. Aztán egy mammer beleállt, addig meg mindenki úgy nézett rá, mint a véres rongyra. 😅
2020. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
5. opció: Nyomjam el magam, mert valójában én vagyok az agyhalott.
2020. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
52%
Azt ugye tudod, kérdező, hogy azok, akik itt kiálltak a hülyegyerek mellett, hozzá hasonló, szabályokat nem tartó hülyegyerekek, akik nem is fogják semmire vinni az életben?!
2020. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A szabályokat be kell tartani. Azért vannak. Aki szabályok nélkül akar élni, arra is meg van a lehetőség, élhet anarchiában, mint például Venezuela jelenleg. Anarchiában élni nem jó. Anarchiában nincs internet hülyegyerekeknek (meg senkinek), nincsenek közszolgáltatások, nincs rendőr, tűzoltó, sör, kaja, stb. Az ilyen kisgyerekek, akik nem szeretik betartani a szabályokat, egy anarchiába csöppenve az elsők között lennének, akik anyuci szoknyája mögé bújnának, vagy a sarokba kuporodnának pityeregni.
2020. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Clay Morrow ***** válasza:
20%
A sofőrt is lehetne utána, amiért így felengedte.
2020. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te tipikusan olyan ember vagy, aki így a neten, névtelenül nagyon tudja adni a kemény arcot, de élőben meg se mer szólalni idegenek előtt.
2020. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyolcas kisbarátom, emiatt ne aggódj! Először is negyven éves vagyok, az ilyen kis taknyokat mint te, meg amelyik a buszon is volt, ha akarom, úgy nyakon verem, hogy sírva rohan hazáig. De nem akarom, mert nem kenyerem az erőszak. Ami a megszólalást illeti, emiatt sem kell félned, egyetemet végeztem, van rendes, jól fizető állásom, családom, saját lakásom (hitel nélkül), stb. Amíg te a szüleiddel laksz még (vagy "jó" esetben albérletben), feltehetően szakmunkás végzettséged van, egy szar melód, már ha egyáltalán van, de még az is lehet, hogy a már említett szüleiden élősködsz, és a még a vécépapírt is azok veszik neked.
2020. máj. 20. 11:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!