Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha folyton feszült...

Mit tegyek, ha folyton feszült vagyok és állandóan kattogok dolgokon?

Figyelt kérdés

Az osztályból csak pár emberrel vagyok úgymond jóba, de ők is folyton lenéznek.

(Pl.: Megkérdezték ki van a telefonom háttérképén. Erre mondtam, hogy Alex Morgan, aki egy focista. Erre összenéztek és elkezdtek nevetni.)


Több embertől visszahallottam már, hogy sokan utálnak, nem tudom miért. Ezen is folyton kattog az agyam, hogy vajon miért.


Azon is folyton kattogok, hogy amikor páros feladat van, akkor vajon egyedül maradok-e, mert páratlanul vagyunk az osztályba és mindig én maradok ki. Még a legjobb barátnőm is elpártolt tőlem.


Engem mindenki csak akkor keres, ha házi kell, vagy ha nincs kivel lennie. Ez is nagyon frusztráló számomra.


Az is nagyon kétségbeejtő, hogy mindenki meséli, hogy mi van a fiúkkal, de ehhez a témához hozzászólni se tudok, mert még nem volt párkapcsolatom, és sose jött oda egyik fiú se hozzám ismerkedni. Én meg odamenni nem merek, mert úgyis hülyének néznének. Elterjedne a híre, aztán megnézhetném magam.


Irigylem azokat a lányokat, akik extrovertált típusúak, és könnyen megy nekik a barátkozás és a fiúzás.


Ha velem történik valami, senki nem jön oda, ha lebetegszek és megírom az osztálycsoportba, akkor senki nem írja oda, hogy jobbulást, max 2-3 ember, de ha más betegszik le, annak szinte mindenki megírja.


Nekem semmi nem megy könnyen, mert egy gyenge f.o.s vagyok, sokszor érzem úgy, hogy jobb lenne, ha véget érne az életemnek.


Lehet vannak ennél fontosabb és rosszabb dolgok a vilagban, de nekem ez a rosszabb.


2020. máj. 19. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ez a sok stressz miatt van.

próbálj megnyugodni.

2020. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

Spoooort!

Túl sok energiád és túl sok odőd van. Le kell vezetni...

2020. máj. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idős vagy egyébként??
2020. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!