Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bocsánat besokkaltam?

Bocsánat besokkaltam?

Figyelt kérdés
Elakarok menni. Elegem van mindenből. Besokkaltam abból,hogy olyan mintha nem is léteznék, ha látnak is akkor teljesen másnak látnak mint aki vagyok és mutatok. Mindig segítek még is sose hisznek nekem és sose fogadják meg a tanácsom. (De még én is én vagyok az egyetlen értelmes aki egy ideges összetört embernek nem ad kávét mert nem lessz jobb és egy depressziós embert akinek éppen mostment tönkre a sokéves házassága nem itatja le. Igen ezt csinálták. És hiába magyaráztam el de neki így jó lesz akkor sincs igazam és megsértődnek,hogy mertem beleszólni. És még sorolhatnám) Nem is figyelnek rám. Ha a bátyám mondaná amit én tanácsolok egyből jönne,hogy lehet igazad van. Istenem annyira jóember. Mindenki áradozik róla. Pedig ő már nincs is itt. Annyit segítek nekik mindenbe, de tényleg.. Anyámnak egyszer mondtam, hogy örökbe fogadtak mert nem is hasonlítok rád. Akkor is azzal jött,hogy jobban hasonlítasz rám mint a bátyád. Ő is gyerekkorában mindent feladott (tanulást hozza fel mindig) meg olyan volt mint én érzelgős. Meg ő se vitte semmire. Mire meglepődtem tényleg ezt hiszi .... már rég feltudtam volna adni ha akartam volna. Azthiszi csak,mert egyszer elmondtam neki valamit mert véletlenül látott sírni már ismer.. sose ismert és nem is akart megismerni. Ha ismerne tudná mennyiszer voltam egyedül. Mikkel kellett megküzdenem, mennyiszer próbálkoztam,hogy megismerjem mert sose mondott el semmit mindent magába zárt amit meg nem azokat meg nem nekem mondta el.. pedig a lánya vagyok és ha tudná,hogy rég felnőttem miattuk. Ha meg érdekelném őt,akkor nem lennék itt. Mindenkit csak látszolagossan érdeklek,de amúgy ők sose akarnak törődni velem. Én meg mindig teszek vagy hallgattok és tűrök értük már kiskorom óta. Tanulásra visszatérve már kiskorom óta egyedül tanulok magamnak. Mindig egyre jobban belehúzok,de ezt senki nem látja csak azt ha egy két rosszjegy becsússzan. Úgy gyülölöm már az egészet bárcsak valaki megértene. De most se tudtam leírni mindent az már lehetetlen. 17l

2020. máj. 24. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké. És mi jót olvasol mostanában? Ki a kedvenc íród?
2020. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Ha kedvesebbek lennének hozzád, akkor te is jobban tudnál hozzájuk állni. Én nem vagyok ilyen helyzetben, de átérzem a helyzeted.
2020. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Csak az elejet olvastam el. Jo, h nem figyelnek rad ha keretlenul beleszolsz mas eletebe. Oke, depresszios es nem jo otlet innia, de az az O DOLGA baszki. Te is pipa lennel, ha megakarnak neked mondani, h mit csinalj. Mindenki a sajat eleteert felelos. Itt te vagy a ludas, mert beleszolsz mas dolgaba es azt senki se szereti. Torodj a sajat dolgoddal.
2020. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Es amugy itt hol a kerdes? Ez egy kerdezo oldal, nem panaszkodasra lett kitalalva. Jelentve.
2020. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonló a helyzet. Nem ismernek eléggé a szüleim. Mindig sokat várnak el, de csak a rosszat hozzák fel. Néha panaszkodnak, hogy nem beszélünk eleget, de amikor beszélünk csak a negatív dolgokat hozzák fel velem kapcsolatban.
2020. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3,4es sorry nem írtam le jól, de egy házba élünk és látom ők,hogy akarnak segíteni és szinte fáj látnom. Muszáj beleszólnom,hogyha látom,hogy hülyeséget csinálnak. Hátha észhez tér az egyik, hogy depresziós embert aki ráadásul gerinc betegséggel küzd nem itatunk le. Ahogy egy ideges embernek se adunk kávét. Általába ez a ritkábbik eset azért mar nem is szólok,hogx az rgyik gyógyszerre iszik. Inkább az,hogy ott vagyok melletük a bajban segítek nekik mindig. Sajnálom igazad van nem kéne kiírnom ez egy kérdezős oldal. Nem panaszkodni akartam csak kiírni,hogy érzek és van e valaki aki ezt megérti vagy tényleg én vagyok a szar az egészben. Többet nem fogom megigérem,de most muszáj volt nincs kivel megbeszélnem. És nem akarok lelkibeteg lenni.
2020. máj. 24. 13:25
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha próbálok valakivel beszélni az életemről mindig az van,hogy panaszkodok. Amikor nem annak szánom,de van hogy nem tudok jót mondani. Mindig csak azt mondom mindenkinek amit hallani szeretne csak jol esett most kiadni. De azt se bánom ha törlik a kérdést mostmár menni fog egyedül is tovább .mert muszáj. Szóval köszönöm az eddigi válaszokat mindenkiét elolvastam. Csak kellett egy kicsit lelkileg.
2020. máj. 24. 13:30
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Oke, bocs. 3-4es voltam. De a ne szolj bele mas dolgaba nem csak azert fontos, hogy masokat ne duhits fel. Azert is, hogy megvedd magad. Mert neked hatalmas lelki teher, hogy masokat felugyelj. Mert a csaladod finoman szolva is... Rossz kornyezet. Nehez lehet felnonni ilyen emberek kozott, megertem, hogy besokalltal. De fontos, h ne vedd a valladra az o terhuket, mert nem a te terhed. Ha masok terhet is magadra veszed akkor elobb utobb osszeroskadsz. Ugyan ezt csinaltam, mint te. A pszichologus azt mondta nekem: kepzeld el ugy, mintha mennel turazni a csaladoddal es mindenki a te taskadba tenne a szendvicseit. Szepen fogd meg oket es rakd vissza az o taskajukba, te meg vidd a te szendvicseid. Erted? Mert belefaradsz. 1 ember nem felelhet egy egesz csaladert. Hamis kep, h neked kene megmenteni oket. Meg ha az emberben alapvetoen benne is van, hogy segitsen a szerettein. De kepzeld el ugy, hogy mennyivel masabb, ha valaki megkerdezi, h segitenel e vinni a szendvicseit egy darabon, mintha bepakolna a taskadba szo nelkul. Tehat a segitsegnek is van helye es ideje. Ha megkernek akkor segithetsz nyugodtan. De ra is kerdezhetsz, h kell e a segitseged. Ezzel tudod magad megvedeni, mert a te csaladodban meg kell ovnod magad. Depresszios, iszakos es gyogyszerfuggo emberekkel nagyon rombolo egy kozegben lenni.
2020. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, kiélted magad?
2020. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kieles. Jogosan lett jelentve attol fuggetlenul, h a kerdezo tenyleg rossz passzban lehet. En legalabb tudok bocsanatot kerni, nagy szo ez a mai vilagban, szoval ehhez tenyleg lehet gratulalni, mindenfele guny nelkul.
2020. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!