Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az utolso most amin...

Mi volt az utolso most amin mosolyogtàl es mi amin nevettél?

Figyelt kérdés

Most történetekre lennék kivàncsi nem csupan olyanokra hogy mondjuk facen vicces volt egy poszt.


Kezdek ràjönni hogy en alig mosolygok nevetek az életben, es nem is tudom lassan mi nevettetett meg engem egyàltalàn koràbban



2020. máj. 25. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó reggelt! Azt álmodtam, h a párom a Micimackó forgatókönyvírója. Az új részeket alvás közben, álmában írja, csak úgy ontotta magából. Ezen jót mosolyogtam.

Nevetni utoljára tegnap nevettem, szintén vele kapcsolatban vmin, de most nem emlékszem, mi volt az.

2020. máj. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok haverom kiröhög azért mert viszonylag sok időt teszek a sportfogadásba és minden nap foglalkozok vele, erre az egyik rámírt éjjel hogy szerintem ezek jók lesznek-e amit ő kitalált mára, mikor pont ő volt aki azt mondta hogy nálam jobban senki nem szeret pénzt veszíteni ezen a Földön :DD ennyi beszólás után ezt nem bírtam röhögés nélkül:D
2020. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csak netes dolgot tudnék, mondani, valós, átélt dolgot nem.
2020. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!