Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgoztál már olyan helyen,...

Dolgoztál már olyan helyen, ahol nem akkor mész wc-re amikor kell és tartogatod órákig és nem akkor eszel, amikor már nagyon éhes vagy?

Figyelt kérdés
Meddig tudnál ilyen helyen dolgozni vagy meddig lehet ezt bírni?
ápr. 26. 12:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
1 percig. SE!
ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Tizennégy évig így dolgoztam, járművezető voltam tömegközlekedésben. Túléltem.
ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Wc-re kimehettünk bármikor, de ha hajtás volt, akkor a munka elsőbbséget élvezett. 2 szünet volt, akkor lehetett enni, de pár falat kekszért, kifliért nem szóltak délután sem.
ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%

Hát már az iskolában sem akkor huggyoztam oda az órán, amikor rámjött. Meg nem is ott ettem.

Meg kellett várni a szünetet. Hallatlan.

ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, dolgoztam gépsoron is pl.
ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam, és dolgozok most is ilyen helyen (3 munkahelyem volt ilyen + a jelenlegi)
ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Metionin ***** válasza:
100%
Persze, végig a tanulmányaim alatt ilyen helyeken diákmelóztam.
ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Vendéglátás pl. sokszor ilyen. Van az embertelen körülmény, meg van az, amit felnőtt embernek ki kell bírnia. Én most teljesen kötetlen munkaidőben vagyok, sokszor otthonról, mégsem akkor eszem-alszom, amikor éppen hajlandóságom van rá. Amikor nagyon éhes vagy, azután 1 órával megint simán nem vagy éhes, amíg a napi kalóriát be tudod vinni a 24 óra alatt (bár abba sem halt még bele senki, aki nem cukorbeteg meg amúgy egészséges, ha több ideig nem evett), addig nem látom a problémát.
ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Gyárak jelentős része.
ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én még olyan helyen nem dolgoztam ahol így megszabtak mindent. Mondjuk még gyárban nem vállaltam munkát.
ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!